Otázky a odpovede

Okuste ledový dech Auril na Planině ledového větru.
Stránky: Icewind Dale, Icewind Dale II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
alibaba
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 19.5.2009 19:00

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od alibaba »

Cau, vi nekdo k cemu je kytka v lokaci, ktera se nachazi za lesem? Je to misto s barbarama, jak se posunuji sutry. Ta kytka je v dolnim konci mapy za potokem. Mno zatim se mi nepodarilo prijit, k cemu je??? :-?
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Zero »

Je to questovní předmět pro bylinkářku (nebo léčitelku nebo co to je) z Wandering Village (té vesnice před lesem)
Anubis
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 27.6.2009 20:35

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Anubis »

Měl bych prosbu,
potřeboval bych trochu pomoct v IWD2 - dračí oko.
Mám vyrobit histachi potion a extrakt z wyverních žihadel, vše je jak má být tj. mám vyměněnou mandragoru, žihadla jsou též na svém místě, ale za páku, za kterou mám zatáhnout (jih předchozí místnosti) nefunguje. Nefunguje takovým způsobem, že píše, že je oblemcaná bůh ví čím a že je spravená, ale nic se nestane. Žádná interakce či něco podobného. Alchemista, který se měl ukázat se též neukázal (zkoušel jsem i rest).
Z popisků jsem zjistil, že lektvar můžu udělat sám, ale jsem v koncích. Něpřehlížím něco?

Díky za radu (případně postup, jak mám extrakt a lektvar udělat)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Anubis: Zkus se podívat sem.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Anubis
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 27.6.2009 20:35

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Anubis »

Díky Yenn za nasměrování, ale problémem je, že jsem tam toho alchymistu už od začátku neměl a ani nehodlá přijít :/. Spíše bych potřeboval pomoct s tím, jak ho mám vyrobit sám. Jinak se dál asi nedopracuju :/
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od jax90 »

Mam problem,hram IWD 1 a som v seldarininej ruke,lenze mam len 3 casti astrolabu a neviem kde je 4. cast.Mozte mi napisat presne miesta kde su vsetky casti???Dakujem
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od jax90 »

no dobre,v navode to siece je napisane,lenze ja aj tak neviem zistit,kde som ziskal tie tri casti.Budem sa musiet rozpametat.viem ze mam 3 casti-z toho jednu som ziskal asi od tej Kailesy-cvicitelky,teda mam ozubene koleso,potom nieco co vyzera ako brnenie(teda aspon podla mna) a este jednu cast.Keby nahodou boli niekde napisane presne suradnice,kde sa tie casti nachadzaju....
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

jax90: Tady jsou jejich pozice zakresleny na mapkách.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Welwet »

Pár dotázků hlavně ohledně rangera..
v NWN má automaticky vylepčenou obourukost..později
je to tak i v IWD2..?
taky jsem v BG zaznamenal zákeřnej útok ze stínu...v IWD2 jsem si toho zatím nevšiml..má tu schopnost ranger??když tak s čím a jak? jde to s dvěma zbraněma?
a posledni dotaz,když mám dvě zbraně můžu mít dva krátké meče (konkrétněji bojuju na obratnost ,tzn s malíma zbraněma..)
aby se neodebral hod na útok..? někde jsem četl že druhá zbraň musí být menší...
Obrázek
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od Patejl »

Ahoj, chtel bych se zeptat, v jakem rozliseni maximalne bezi Icewind Dale jednicka, a jestli existuje neco podobneho jako je launcher v cestine k BG2, ktery umi zapnout i vyssi rozliseni (alespon 1024x768), predem diky za odpoved, v modech jsem to nenasel :P
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Patejl: Původní hra má nejvyšší rozlišení myslím 640*480. Datadisk Heart of Winter umožňuje - i pro lokace původní hry - zapnout rozlišení 800*600, které je oficiálně podporováno, a čtyři ještě vyšší až do 2048*1536, která oficiálně podporována nejsou - tyto možnosti jsou v configu, zda-li všechny skutečně fungují nevím, anžto můj monitor tak vysoké rozlišení nezvládne. 1024*768 ale funguje určitě bez problémů.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 6.9.2009 15:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re:

Příspěvek od Patejl »

Ajantis píše:Patejl: Původní hra má nejvyšší rozlišení myslím 640*480. Datadisk Heart of Winter umožňuje - i pro lokace původní hry - zapnout rozlišení 800*600, které je oficiálně podporováno", a čtyři ještě vyšší až do 2048*1536, která oficiálně podporována nejsou - tyto možnosti jsou v configu, zda-li všechny skutečně fungují nevím, anžto můj monitor tak vysoké rozlišení nezvládne. 1024*768 ale funguje určitě bez problémů.
Ajta, nemam datadisky :/ No, budu si je muset sehnat, protoze z 640x480 by mi praskly oci :lol:
Diky za vyjasneni ;)
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky a odpovede

Příspěvek od 90210 »

4patejdl - 640x480 neni nic hroznyho. minimalne tam pak pekne sedi ty bocni menu.
Odpovědět

Zpět na „Icewind Dale I & II“