Chyby, problémy a jejich řešení

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Field Mouse »

Tarreb píše:Ano, skřípavec jsem našel taky...
kde je kostěný kyj? Na to si fakt nevzpomínám...
Kostěný kyj dostaneš, když při zkouškách v léčebně dáš po zabití několika trolů hlavu jednoho z nich na oltář. Stejně je ale dost na nic :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Field Mouse píše:Kostěný kyj dostaneš, když při zkouškách v léčebně dáš po zabití několika trolů hlavu jednoho z nich na oltář. Stejně je ale dost na nic :)
Jo jo, jsem to poplet, ten co jsem myslel je opravdu až v té léčebně, kyj je sice na nic, ale je to fetiš jako každej jinej :twisted: .

to Tarreb: jo yochlol je bezva, je to žebrák a je za něj 19k expů :twisted:, nicméně se to musí zaonačit dost rychle a kdyby mi tohle měly dělat potvory ve velkým, byl bych nejspíš rozhněván...

A ještě jeden item mě trápí, pokud mám opět nějakou vlčí mhu, tak mi to prosím vyvraťte, ale nemá být ta katana v doupěti Bodhi, přecejen o něco lepší, než obyčejná +2, měl jsem za to, že má chránit +2 proti sečným útokům (nebo že má nějakej podobnej bonus k obraně).
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Field Mouse »

Katana s obranou proti sečnému je v léčebně, u Bodhi je obyč kouzelná.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Elfoid Zkuřba
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 8.3.2008 0:01

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Elfoid Zkuřba »

Díky, je vidět, že potřebuju do léčebny... už jsem tam dlouho nebyl.
Confusius
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 13.2.2010 12:38

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Confusius »

Elfoid Zkuřba píše:Díky, je vidět, že potřebuju do léčebny... už jsem tam dlouho nebyl.
Neves hlavu, tohle se obcas stane i v tech nejlepsich rodinach, zvlaste pak v tech s mizernou kratkodobu pameti (vim o cem mluvim) :twisted: . Ale pokud se chcete zbavit "problemu" se vzpominanim, kde jste nasli jaky konkretni predmet, doporucuji Item Randomizer:
http://www.gibberlings3.net/item_rand/ , po jeho aplikaci uz nenajdete na svem miste nic, ani kdyz si nahodou vzpomenete (samozrejme prehanim, randomizace se tyka jen nekterych predmetu) :-D

Ale at nejsem moc OT, tady je jeden zajimavy odkaz, na reseni problemu s megamody (Big Picture, Big World..atd..) :
http://www.shsforums.net/topic/41036-fa ... -megamods/
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tarreb »

Item randomizer nedoporučuji, tedy pokud nechceš prohledávat každého blbého skuruta, jestli náhodou nemá Carsomyr (to je jen příklad, nebijte mne, prosím ;-) ).
Neves hlavu, tohle se obcas stane i v tech nejlepsich rodinach, zvlaste pak v tech s mizernou kratkodobu pameti
:lol:
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Field Mouse »

Ten item randomizer zní parádně v tom, že pak nedostaneš nejlepší výbavičku, kterou můžeš mít (pokud nebudeš ztřeštěně vybíjet fakt všechno), což hru jistě obohatí, powergamer však z toho může jistě klesnout na mysli :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tarreb »

Už klesám na mysli. Já nevidím důvod, proč si trochu powergameřiny nedopřád v počítačové hře. Ve hře na vyprávění příběhů by mi to vadilo, ale v BG? Ani náhodou... ;-)
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

BG1 Zvuky

Příspěvek od vavr »

Ahojte, uz se to tady resilo asi 100x, ale nez bych to nasel, tak nevim teda....
Mam problem se zvukem u BG1 a tak samo i kdyz si nainstaluju Tutu/BGT... Problem je uz tehdy, kdyz vytvarim postavu a vybiram si zvuk posatvy... nehraje mi to... Pak vlastne zadne zvuky (otevirani dveri, prikazy, apod)... Ty enviromentalni zvuky mam vypnute... Tak opravdu nevíim co s tim... :(
Muze mi nekdo pls pomoct? Diky moc...
PS: Muze to byt treba tim, ze mam Win7?

edit: Tak jsem to zkousel a uplne to stejne mi to dela u BG2... pls heeeeeeeeeeeeelp

edit2: Tak jsem uplne vul ja.. :D Myslel jsem si, ze Win si stahly nejnovejsi ovladace, ale chyba lavky... aktualizoval jsem drivers od zvukovky vse fici jak ma... :)
Naposledy upravil(a) vavr dne 6.4.2010 20:45, celkem upraveno 2 x.
8-)
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tarreb »

vavr: Moc ti pomoci nemohu :oops: , ale win7 to asi nebude...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

vavr: Nemyslím, že by byla chyba v aktuálnosti ovladačů, možná ty, co jsi měl, byly spíš jaksi poškozené nebo něco podobného - minimálně zvuky postavy by ti totiž měly jít i normálně, jelikož se jedná o standartní wav. Ale hlavní je, že se to vyřešilo.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Mám potíž - hraju BGT, zatím jsem na první mapě (po smrti Goriona). Chtěl jsem si ji dokončit (rozuměj projít), ale ve chvíli, kdy dojdu do jihozápadního rohu, kudy se leze do Candlekeepu, tak mi hra spadne a napíše něco ve smyslu, že nemůže najít zdroj. Teď mě to ještě neštve, ale přeci jen...
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tarreb »

Carlos: Mě to dělá také tak, předtím se mi stala nějaká chyba při instalaci... Asi budu až do doby, kdy vyjde Paladins of Faerun, RPG negativní.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Hraju BG:T. Když nakráčím do Beregostu, nezobrazí se žádné textury (cesty, stromy, domy, tráva, prostě cokoli) - všechno je černé. Vidět jsou jen postavy, které při pohybu nechávají blikající 'duchy', kurzor rovněž. Pls help.

http://img127.imageshack.us/img127/5213/baldr000.png

Takových problémů jsem ještě s BG:T neměl. Není ta nová verze nějaký shit?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Chyby, problémy a jejich řešení

Příspěvek od Tarreb »

Podobně se mi jiný mod choval, když jsem ho neinstaloval, jen jsem překopíroval do složky s mody soubory modu. Ale já ti asi nepomohu, nicméně tihle by mohli.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“