Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vampiria píše:Neferit: Nám tohle taky morče dělalo a pak umřelo..bylo mu 7 let a mělo rakovinu, prý ji morčata starší 4 let dostávají takřka s železnou pravidelností, aspoň mi to tvrdila veterinářka :-(
Tak to mně veterinář řekl, že má něco na plicích, bodl mu dvě injekce antibiotik a morče to přes noc zabalilo :cry:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Co se týče drobnějších zvířat, přišli jsme o 2 andulky. Ta první byla opravdu skvělá, moc dobrý kamarád, ale uletěl :-( . Pak jsme si koupili druhou, rovněž byla dost veselá, jenže ta se později ošklivě zranila a už nebyla jako dřív. Takhle žila ještě pár let a pak jsem ji jednou v kleci nenašel, umřela :-( . No, další andulku po tom všem už ani moc nechci...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tímto vznáším stížnost na několik věcí:

- stěžuju si na plastová okna. Jejich vkomponování namísto obyčejných oken je podle mě zbytečně složitý a zdlouhavý :twisted:
- stěžuju si na svůj levý kotník. Zase bolí, až to hezký není :twisted:
a finálně si stěžuju na neočekávané hubnutí. Téda nic proti hubnutí, ale mě teďka padaj' kalhoty (což není vůbec nic příjemného :twisted: :twisted: :twisted: )

edit: ehm, vypadá to, že jsem byla tak rozhořčena, že jsem napsala něco jiného ;-)
Naposledy upravil(a) Neferit dne 11.2.2006 21:33, celkem upraveno 1 x.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Neferit píše:- stěžuju si na plastová okna. Jejich vkomponování namísto obyčejných oken je podle mě zbytečně složitý a zdlouhavý :twisted:
Ovšem pokud se jejich instalace 'urychlí', tak potom můžou 'padat' stejně jako ty kalhoty ;-)
P.S. je, teď jsem si teprvá všim - vznášíš činnost na několik věcí..? :lol:

Jinak má stížnost směřuje tentokráte na jídlo. Resp. na lidi, pro které zřejmě veškeré bytí začíná a končí u kusu žvance... A teď nemám na mysly jedlíky, lidi obézní apod., ale.... :-x :evil: :boohoo: ne - nebudu se rozčilovat. Dnes jsem se na rodinné sešlosti díky tomuto a absolutně nemístným poznámkám své drahé sestry cítil tak trapně, jako už dlouho ne... :-?
Naposledy upravil(a) Frosty dne 11.2.2006 22:15, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Neferit píše:...ale mě teďka padaj' kalhoty (což není vůbec nic příjemného :twisted: :twisted: :twisted: )
To je teda chvályhodná sebekritika... :applause:
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Neferit píše:(...)ale mě teďka padaj' kalhoty (což není vůbec nic příjemného :twisted: :twisted: :twisted: )
Jak se to vezme, může to i šetřit práci... 8-)
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Anthrax píše:
Neferit píše:(...)ale mě teďka padaj' kalhoty (což není vůbec nic příjemného :twisted: :twisted: :twisted: )
Jak se to vezme, může to i šetřit práci... 8-)
Bez ušetření práce bych se naprosto v klídku obešla, věř mi 8-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Frosty píše:Jinak má stížnost směřuje tentokráte na jídlo. Resp. na lidi, pro které zřejmě veškeré bytí začíná a končí u kusu žvance... A teď nemám na mysly jedlíky, lidi obézní apod., ale.... :-x :evil: :boohoo: ne - nebudu se rozčilovat. Dnes jsem se na rodinné sešlosti díky tomuto a absolutně nemýstným poznámkám své drahé sestry cítil tak trapně, jako už dlouho ne... :-?
Len sa nám zver ;-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

nuke: ... to by bylo na delší vyprávění, ale v kostce - některé věci prostě mají zůstat nevyřčeny - obzvláště pokud není přítomna do věci zainteresovaná osoba a tudíž potom některé skutečnosti vyznějí naprosto jinak, než by vyznít měly, ač původně nebyly nijak zle myšleny.... :-?
Tedy trochu zkonkretizuji svoji stížnost - tímto si stěžuji na svou sestru, která 'sem tam' vůbec nepřemýšlí :roll:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Frosty píše:nuke: ... to by bylo na delší vyprávění, ale v kostce - některé věci prostě mají zůstat nevyřčeny - obzvláště pokud není přítomna do věci zainteresovaná osoba a tudíž potom některé skutečnosti vyznějí naprosto jinak, než by vyznít měly, ač původně nebyly nijak zle myšleny.... :-? Tedy trochu zkonkretizuji svoji stížnost - tímto si stěžuji na svou sestru, která 'sem tam' vůbec nepřemýšlí :roll:
OK chápem.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Neferit píše: - stěžuju si na plastová okna. Jejich vkomponování namísto obyčejných oken je podle mě zbytečně složitý a zdlouhavý :twisted:
Ano, jejich vkomponování je věc nepříjemná, ale minimálně 95 procent osazenstva naší koleje, která má asi 50 let stará, úplně shnilá, okna dřevěná, by Ti teď v zimě potvrdila, že je to přesto fantastický vynález 8-) A je mi ctí být v těch zbylých 5ti procentech, kterým už plastová okna vkomponovali :lol:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ajantis_CG_thief píše:Ano, jejich vkomponování je věc nepříjemná, ale minimálně 95 procent osazenstva naší koleje, která má asi 50 let stará, úplně shnilá, okna dřevěná, by Ti teď v zimě potvrdila, že je to přesto fantastický vynález 8-) A je mi ctí být v těch zbylých 5ti procentech, kterým už plastová okna vkomponovali :lol:
A co je na tom nejhloupější? Že už jsou okna vkomponovaná, usazená, zabetonovaná... a po odlepení té krycí fólie se zjistí, že je prasklý rám :twisted: To jsem myslela, že půjdu do vývrtky :twisted: :evil:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Krucihergot, proč se musí rekonstrovat rodný panelák zrovna v době, kdy se to rozhodnu pár dní pobýt :evil: :evil: :evil: ? Na to aby mne vrtátí do panelu budilo v 9 ráno vážně nejsem zvědavá :evil: :evil: :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vampiria píše:Krucihergot, proč se musí rekonstrovat rodný panelák zrovna v době, kdy se to rozhodnu pár dní pobýt :evil: :evil: :evil: ? Na to aby mne vrtátí do panelu budilo v 9 ráno vážně nejsem zvědavá :evil: :evil: :evil:
Ber to takhle - mě kvůli vrtání vzbudili dneska už v 5:45 :twisted: :twisted: :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

Frosty: Nuž, nedá sa nič robiť... len počkať, až sa tá "milá" osoba vykecá... :roll: :roll: :roll: ... a potom si to s ňou nejak vybaviť... :twisted: :twisted: :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Zamčeno

Zpět na „Archivy“