Taktika a souboje v BG

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Zamčeno
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

sevencreature píše:Siki: Death Spell? Teď se k datům nedostanu, ale pokud si vzpomínám, tak DS účinkuje pouze na vyvolaná monstra a potvory do určitého HD, ne? :think: A myslím, že na draky by účinkovat němělo :think:
to prave nevim ale dal ho necim takovym na 1 spell což bytvu rychle vyřešilo :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Siki: Jo, to byl asi Finger of Death, jak psal Killdozer.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Siki píše:jaka je sance zebaijete draka kouzlem smrti?kamosovi se to povedlo :-D
Kouzlo smrti zabie všechny bytosti s levelem nižšim než nevi kolikátej level. A drak rozhodně má vyšší level. To musel být prst smrti, stačilo aby se drakovi nepovedl záchranej hod proti smrti a putuje do věčných loviští.
Naposledy upravil(a) Trandul dne 16.5.2006 19:33, celkem upraveno 2 x.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Trandul píše:
Siki píše:jaka je sance zebaijete draka kouzlem smrti?kamosovi se to povedlo :-D
Kouzlo smrti zabie všechny bytosti s levelem nižšim než nevi kolikátej level. A drak rozhodně má vyšší level. To musel být prst smrti, stačilo aby se drakovi nepovedl záchranej hod proti smrti a putuje do věčných loviští.
No jo drobeček :lol:
Uživatelský avatar
@DI$
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 28.4.2006 16:32
Bydliště: Betelgeuze

Příspěvek od @DI$ »

Ale stejně, nic nemá na Vorpal Hit. To je taková sviňárna :lol: Mám jeden super screenshot se Stinovym drakem (Thax'lsyllia, nebo jak). Je to neco jako: Ty se opovažuješ rušit klid stínového draka? No nevadí, stejně tě rozsápu a pochutnám si na tvých vnitřnostech.
Drak: kamenná kůže a kdoví co eště
charname: útočí na Drak - zásah
Drak: vorpal hit - smrt
:arrow: ROFL
... Ale člověk se doslova skládá z věcí, které nemají místo v prostoru a čase. (...) Odstraňte je - a zbyde vám opice, která neustále padá ze stromu. ...
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

@DI$ píše:Ale stejně, nic nemá na Vorpal Hit. To je taková sviňárna :lol: Mám jeden super screenshot se Stinovym drakem (Thax'lsyllia, nebo jak). Je to neco jako: Ty se opovažuješ rušit klid stínového draka? No nevadí, stejně tě rozsápu a pochutnám si na tvých vnitřnostech.
Drak: kamenná kůže a kdoví co eště
charname: útočí na Drak - zásah
Drak: vorpal hit - smrt
:arrow: ROFL
hm, já myslel, že většina bossáků má na tohle imunitu... třeba melissan, nad tou se dušička zavlnila desetkrát a prd... stejně jako i jiní drsňáci, takže bych na to moc nespolíhal... ale věc je to dobrá, to se musí uznat... :twisted:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
kyron
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 15.4.2006 0:17

Příspěvek od kyron »

juchůůů! Právě jsem poprvý rozbil draka v BG2!!! Asi na dvacátý pokus jsem s družinou mého paladina jen na 10. levelu umlátil a ukouzlil Firkraaga!!! :twisted: A můj paloš je s Carsomyre skoro nepřemožitelnej. :-P
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

kyron: Gratuluji Obrázek, první odpravený drak si zaslouží oslavu.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
kyron
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 15.4.2006 0:17

Příspěvek od kyron »

No, oslava byla, ale zakončení maturit. Takže, aspoň mám co slavit dál. :twisted:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

No - když si tak vezmu co už se tu všechno napsalo o štítu Baldurana a kterak vlastně eliminuje jednu z nejmocnějších ras nepřátel, tak si možná na 'černou listinu' můžete připsat i kit lučištníka :mrgreen:
Čištění beholdeřího doupěte s ním pravda není tak snadné jako se štítem, nějaký čas a klikání to zabere, ale výsledek je stejný. Zbytek skupinky čeká u vchodu, zatímco lučištník sestřeluje beholdery a gauthy jak na běžícím pásu (dobrá trochu pomaleji běžícím, ale což 8-)) Pravda ta taktika není z 'nejčistších', ale když už ta postava ty schopnosti má :whistle:
Stačí tedy mít na nohách botky rychlosti, urkýt se do stínu, mít v zorném poli vždy jen jednu potvoru a stát tak, aby jste po výstřelu mohli okamžitě zmizet ze zorného pole nepřítele a opět se ukryli do stínu. Gauthíci občas stihnou zareagovat a jednou vás zasahnou, ale na to stačí lektvary. Beholdeři pokud stihnou zareagovat, tak většinou jako první odčarovávají efekty (které na sobě stejně nemáte:) - tedy žádné zranění. Po útoku se celá skupinka většinou přesune na místo střelby, ale v tu chvíli už stojíte zase o kus dál, či celé skupině v zádech 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

@DI$ píše:Ale stejně, nic nemá na Vorpal Hit. To je taková sviňárna :lol: Mám jeden super screenshot se Stinovym drakem (Thax'lsyllia, nebo jak). Je to neco jako: Ty se opovažuješ rušit klid stínového draka? No nevadí, stejně tě rozsápu a pochutnám si na tvých vnitřnostech.
Drak: kamenná kůže a kdoví co eště
charname: útočí na Drak - zásah
Drak: vorpal hit - smrt
:arrow: ROFL
Stalo se mi něco podobnýho. Mám družinu mnich+aerie, a jdu zabít thaxl'lysiu. Asi 2 minuty nahazuju ochraný kouzla, imunity, požehnání a podobný kraviny, pak zakouzlim na draka nepříjemnosti, nahodim hbitou dlaň-> a zabiju draka BEZE ZBRANĚ na jednu ránu :-) To by mě zajímalo jak to jako má vypadat. To jako mnich ukopne drakovi halvu nebo co? :-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

AlmSiVi: viděl jsi kill billa 2..? :lol: ... Zhruba si to můžeš představit nějak tak no. Dejme tomu, že je ten mnich velmi studovaný v dračí anatomii a tedy ví, kam má udeřit - a zrovna se mu ten úder dokonale povedl 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
@DI$
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 28.4.2006 16:32
Bydliště: Betelgeuze

Příspěvek od @DI$ »

AlmSiVi: Mniši sou hrozní sadaři :twisted: . Viz Balthasar při final souboji s Tacticsama :roll: . Imuní na vorpal hit, jed, zastavení času.... :shock:
Mnich jako Charname musí být ultimátní ;-)
... Ale člověk se doslova skládá z věcí, které nemají místo v prostoru a čase. (...) Odstraňte je - a zbyde vám opice, která neustále padá ze stromu. ...
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Nejlepší je mnich s Refinementama. Potom má většinu schopností který má normálně jenom balthazar->tj. dá se za mnicha konečně pořádně sólovat
Uživatelský avatar
krokodile
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 2.12.2005 10:34

Příspěvek od krokodile »

Jj monk je super, ale trochu je skoda ze nema nejaky elementarni imunity... mam takhle MR snad 81% ale stejne me drak zabije... ohnem. Jinak si nestezuje, umlati i iron golema sam :-)
Zamčeno

Zpět na „Baldur's Gate I & II“