Volná diskuze

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Zrovna mi AlmSiVi pučil Neverwinter Nights. Za koho to mám rozjed? Lákal by mě zaklínač, nebo něco na luk.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Takze logicky bud zaklinace nebo rangera ;-) :lol: .
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Trandul: Za nikoho... ;-) NWN sa ani neoplatí inštalovať ( zdĺhavé ) a nie to ešte hrať... :twisted:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Yachiko píše:Trandul: Za nikoho... ;-) NWN sa ani neoplatí inštalovať ( zdĺhavé ) a nie to ešte hrať... :twisted:
Pozdě, tu radost ti neudělám.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ja hrám za fighter/rogue zameraného na dvoj s dvomi zbraňami a zatiaľ dávam v pohode všetkých - myslím, že toto je najlepšia kombinácia, ak by som mal hrať za nejaké iné povolanie tak iba wizard alebo sorcerer.

to Yachiko: pravda - je to dosť nuda - questy ako pre blbečkov - v tej hre sa ani nedá zaseknúť - proste človek len ide a zabíja príšerky, nachádza quest items a to je asi tak všetko - už aby som to prešiel. :roll: 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Crow Ty trpíš schizofréniou alebo čo? :twisted: Hrať niečo, čo ma štve a nebaví? Janaposledy som takto "stretol" Pool of Radiance 2 a to čo som spravi l ďalej všetci už dôverne poznáte... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Chcem to dohrať - nie je to až tak zlé - keby som nemal za sebou toľko dohratých hier tak by ma NWN bavilo podstatne viac - pre mňa tam nie je proste nič nové - ale venoval som dosť času aby som to zohnal tak to dohrám a potom sa k tomu už nikdy nevrátim.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ja som NWN uložil k ľadu asi po 2 hodinách hrania... nozaj ma to nebavilo... stupídny engine, idiotská kamera ( ani po x zmanách nebola takako som chcel ), príbeh - to sa zatiaľ nedalo hodnotiť, atmosféra - zatiaľ nič-moc, questy, ktoré som dostal - :-? ... celkovo jasné "nie"... najmä ma hneď odrovnala spojenie 3D kamery a spôsobu pohybu postáv myšou ako po 2D priestore... proste také ani-ani medzi týmito dvoma spôsobmi... to bola druhá najtrvdšia rana ( po spomínanom PoR 2 ) akú mi engine ( neviem či sa to tak dá nazvať, ale kameru by som zaradil skôr pod túto kategóriu - nemám kam inam ) RPG hier kedy nasadil...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

:shock: Aký problém s kamerou? Ja nemám žiadny - používam nadhľad, ktorý by som mohol prirovnať asi k diablu (uhol a pod) a pohybovať sa môžeš aj bez myši pomocou w,a,s,d kláves ;-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

CrowX píše:Chcem to dohrať - nie je to až tak zlé - keby som nemal za sebou toľko dohratých hier tak by ma NWN bavilo podstatne viac - pre mňa tam nie je proste nič nové - .
no ja bych rekl, ze jak je BG dobry pribehem, tak aspon zcasti NWN originalitou. treba ten quest s duchem hvozdu, s tema bratrama jhaergovejma, nebo pak v datadiscich ten ostrov tvurce a ta bitva o Lith'myathar... NwN podle me sice pribehem nic moc, ale zpracovanim na jedncku. ja sem se bavil dobre. akorat SoU me dost zklamal...[/quote]
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Já sice taky nejsem z NWN nějak nadšen, ale vlastně nevím proč :shock: Jo, asi kvůli příběhu - ten je u OC děsně provařená nuda :cry:

Killdozer: Jj, různé questy tam jsou opravdu zajímavé :-P
Yachiko: Zajímavé - mně přišlo ovládání a především kamera jako naprosto skvělá věc (často se mi pak v BG stávalo, že jsem chtěl otočit pohled, ale pak jsem si uvědomil, že to nejde :lol:).

Jinak atmosféra se mi v NWN líbila strašně moc - ve spojení s grafikou tam vznikají úplně pohádkové scenérie :-P

Čili moje výtky: Slabý příběh u OC (Original Campaign), extrémně nízká obtížnost. A pak ještě možná nějaká neznámá komponenta :-)
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 5.6.2006 12:52, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

U NWN je jednoznačne najhorší začiatok. Ak sa človek cez to prekúše, tak už to je v pohode. Hlavne questy v datadiskoch sú veľmi pekné a musím povedať aj nápadité. Čo sa týka obtiažnosti, tak tu je to dosť sklamanie. Je to pomerne ľahké, až na pár súbojov teda. Len škoda, že sa nekonajú vobec žiadne bitky ako boli napr v BG 2 a jeho datadisku.

V každom prípade to ale stojí za to zahrať.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

necrotising_ píše:Takze logicky bud zaklinace nebo rangera ;-) :lol: .
Za toho zaklínače to nešlo, tak sem to rozjel za hraničáře na dva scimitari.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jj viac-menej súhlasím so 7c.
Najviac ma štve, že nepriatelia sa neprispôsobujú aspoň trochu svojimi levelmi mojej postave - 4exp za normálne príšerky začnú postupne dosť otravovať hru; ďalej ma strašne hnevajú kúzelníci - je to nenormálna blbosť aby každý silnejší kúzelník išiel proti vám sám - to je vec, na ktorú z BG nie som zvyknutý - kúzelník na férovku proti môjmu F/R nemá žiadnu šancu - kde je nejaká ochranka a pod, ktorá by ma zdržala zatiaľ čo si na seba nahádže ochranné kúzla a pod :?: :roll:

No a o príbehu je škoda hovoriť - po návšteve reptilianských ruín v Neverwinterwoode (myslím, že tam) je mi jasný úplne celý príbeh OC (pre vysvetlenie - teraz som v Luskane - niekde tesne za polovicou hry - asi?). :roll:

Edit: to Trandul: ranger mi príde dosť o ničom - a scimitar ako zbraň tiež - ja som sa zameral na longsword a nemôžem sa sťažovať - daystar rulez :twisted:
There is a limit to stupidity.
182
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ty si powergamer, takže pre teba sú asi v hre iné priority. Niekto može scimitar nosiť napr aj kvoli tomu že sa mi páči ;-) .
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“