Sporty

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

SiNuHeT píše:Itálie - Austrálie 1:0
no fuj, to je hnus, velebnosti... penalta v poslední minutě nastavení, navíc zcela vymyšlená...chudáci australani
to rozhodně, včera Ivanov - ale ten jen blbnul, nikomu nenadržoval... a dneska to ten Hispán totálně otočil:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Zajímalo by mě, jaký je systém nasazování rozhodčích ve vyřazovacích bojích. Zatím pískal vždy sudí z jiného kontinentu, ale dnes - pro mě překvapivě - pískal Španěl.

Každopádně - Hiddinka bych bral k nároďáku okamžitě
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Rozhodčí jsou bohužel největší slabinou tohoto šampionátu, ale ten zápas včera, to byla sranda.Nevím, není to rekord 16 žlutých a 4 červené?
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

SiNuHet: Aspoň mě trochu uchlácholilo, že jsem měl vsazeno na postup Itálie. 8-)
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Adieu píše:SiNuHet: Aspoň mě trochu uchlácholilo, že jsem měl vsazeno na postup Itálie. 8-)
to jás i zase říkám, že jedině finále Itálie Ghana zmírní ostudu našich ...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Mě by teda VELMI překvapilo, kdyby Ghana přešla přez Brazilce... Kluci africký hrajou dobře, ale na Brazílii, která se konečně začíná rozehrávat?... A taky by mi to podělalo tiket... :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Adieu píše:Mě by teda VELMI překvapilo, kdyby Ghana přešla přez Brazilce... Kluci africký hrajou dobře, ale na Brazílii, která se konečně začíná rozehrávat?... A taky by mi to podělalo tiket... :lol:
Tak překvapilo by to i mne:)Ale přesto, že Ti nepřeji nic zlého si přeji, doufám a budu fnadit úspěchu Ghany:) Navíc brazilci by si za svůj přístup k prvním třem utkáním zasloužili ostudu:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Zakat píše:Rozhodčí jsou bohužel největší slabinou tohoto šampionátu, ale ten zápas včera, to byla sranda.Nevím, není to rekord 16 žlutých a 4 červené?

.... cože?....to fakt? nám včera bouřka (a to ani nepršelo) vyřadila tv...a jak to tak čtu....jedině dobře... :-? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

http://www.idnes.cz

13:12 - Výkonný výbor ČMFS pověřil manažera fotbalové reprezentace Vlastimila Košťála, aby předložil trenérovi Karlu Brücknerovi nabídku na novou smlouvu pro další kvalifikační cyklus.

Uvidíme, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vallun píše:Uvidíme, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva.
Právě že neuvidíme. Velmi by mě zajímalo, jak by vypadala současná reprezentace třeba pod vedením Ivana Haška nebo Zdeňka Sčasného.
Takto se můžeme dočkat dalšího ME 04, ale i MS 06.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Hašek má smlouvu ve Francii, nevím, jestli by jí po měsící zase rozvázal:/
Navíc - určitě uvidíme, jestli je to dobrá nebo špatná zpráva, samozřejmě nám zůstane utajeno, jestli by jiná nebyla lepší, nebo horší:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vallun píše:Uvidíme, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva.
Špatnou zprávou mi přijde, že to bylo tak těšné (13:12), nezní to moc rozhodně, jako by nevěděli jakým směrem dál. Raději bych viděl jednoznačné ANO, popř. i zdvořilé (ale jasné) NE. Abychom nedopadli jako s parlamentními volbami :roll:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Geralt píše:
Vallun píše:Uvidíme, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva.
Špatnou zprávou mi přijde, že to bylo tak těšné (13:12), nezní to moc rozhodně, jako by nevěděli jakým směrem dál. Raději bych viděl jednoznačné ANO, popř. i zdvořilé (ale jasné) NE. Abychom nedopadli jako s parlamentními volbami :roll:
Ehm, Geralte, nechci prudit, ale je to převzaté z idnesu, ta první dvě číslíčka jsou čas, nikoliv výsledek hlasování, by ještě chybělo, aby se na svazu drželo otlik papalášů:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vallun: ehh..to jsem ale idiot :oops: ... když jsem si vzpomněl, co tam sedí za funkcionáře, tak mi hned naskočilo, že to má být výsledek jakým se dohodli o předložení smlouvy, u nich by mě to nepřekvapilo. Díky za upozornění a předchozí příspěvek beru zpět.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Geralt píše:Vallun: ehh..to jsem ale idiot :oops: ... když jsem si vzpomněl, co tam sedí za funkcionáře, tak mi hned naskočilo, že to má být výsledek jakým se dohodli o předložení smlouvy, u nich by mě to nepřekvapilo. Díky za upozornění a předchozí příspěvek beru zpět.
Ber to tak, u Tebe je tohle překouknutí drobná chybička, která se občas přihodí každému, kdežto u funkcionářů ČMFS je to běžnýs tav mysli:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Zamčeno

Zpět na „Archivy“