BG2: Draci

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět

Kterého draka máte nejraději?

Jierdan Firkraag
21
27%
Thaxll'ssillyia
9
11%
Adalon
18
23%
Nizidramanii'yt
1
1%
Drak z pekla v skúške pýchy
3
4%
Saladrex
10
13%
Zelený drak zo Strážcovej tvrze
3
4%
Drakonis
3
4%
Fll'Yissetat
0
Žádná hlasování
Abazigal
11
14%
 
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Vanda: Pokud máš v družině klerika, tak vyzkoušej energetické čepele. Min. u dvou postav (nejlépe pokud ho má mág) měj pravdivé vidění a jakmile si nahodí kamenou kůži nebo něco podobného, tak do něj sázej zlom a podobné ochrany-rušící kouzla. Válečníci ať nešetří s víř. útoky a jakmile je na tom někdo z nich zle, tak pryč s ním a bumbat. Celá skupina OC vybavena lektvary neuvěřitelného léčení. Pravidelně ho také zásobuj vyvolanou havětí určenou na porážku.

A pokud by jsi ho ani tak nemohla udolat - sežeň si šípy odčarování a budeš jen nevěřícně hledět na tu chuděru 8-) Ale to už s ním potom vážně není taková sranda a o ušlém pocitu z vydřeného vítězství ani nemluvím ;)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Teda ako tu skoro každý popisuje aké mal problémy s Draconisom, tak ja som ho pomaly ani nezaznamenal. Dal som ho myslím na prvý, či druhý pokus. Akurát viem, že sa vkuse zneviditeľnoval, tak som použil u Keldorna pravidevé vidění a bolo to v pohode. Myslím že jediná nepríjemná vec od neho bolo strašlivé vadnutí (alebo som to na neho hádzal ja :)). No fakt si už ten súboj ani moc nevybavujem. Aj z toho súdim, že asi bol v pohode. Zato súboj s jeho otcom ma stál dosť nervov.

V súboji s Draconisom to ale možno záviselo aj od toho, ako sa podarí bojovníkom úder a pod. Ak sa podarí dvom bojovníkom ihneď po sebe urobiť kritocké zranenie, je to už o niečom inom. Ale to je v každom súboji.

Mne sa napríklad stávalo aj v BG 1, že raz na mojho bojovníka s AC -6 nabehla skupinka xvartov, alebo divousov a bolo to v pohode a druhykrát zase dostal aj pár úderov po sebe.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Drakonis je dcl jednoduchy. takz sem ho dal na prvnich par pokusu. Jeho otce sem resil takto:
3 magove mu zakouzlili draci dech pod nohy. tesne pred jejich dokoncenim, dokoncil HH zastav cas, a behem nej mu poslal dalsi 3 draci dechy pod nohy. Takze kdyz vyprsel zastav cas, dostal v jedne vterine 120K10 DMG. A to samozrejme neprezil.
Obrázek
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Hmmm zákeřné,ale učinné. :-D
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Se třemi mágy na vysokých levelech je všechno jednoduché...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

na drakonise se mi osvědčil hmyz a energetické čepele. hmyz mu zabrání kouzlit, a pár Whirlwindama ho složíte.. a energetické čepele taky nejsou k zahození.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

sevencreature píše:Se třemi mágy na vysokých levelech je všechno jednoduché...
Keby len s tromi. Ja som napocital 4 magov
3prve dracie dychy=3magovia
zastav cas+3dracie dychy=1mag
To by zlozilo asi aj Mellisan(odhliadnuc od jej odolnosti na zastav cas). Ale este s robou vecny a vylepsenou hbitosti by 4 magovia museli zlozit k zemi asi uplne vsetko.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

:oops: no mám tři mágy, tedy já mág/klerik + Imoen + Jan Jansen. Asi jim budu muset říct, ať se nevymlouvaj, že ten boj je jednoduchý. ;-) Tak buď jsem pomalá, nebo špatná kombinace kouzel a nebo jsem hru uspěchala předtím a mám je všechny na docela malých levelech. Když to srovnám s partou, se kterou jsem nyní v SoA, tak ty jsou zhruba na stejných levelech. :roll:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Durana pocita spravne. Mel sem 4 magy a byli neporazitelni. No brzo me to ceka jen s jednim tak uvidim jak to zvladnu.

Vanda: no nevim kolik z tvych magu ma momentalne 5 slotu pro kouzla devate urovne, ale tipuju ze zadny. Ale da se to provest i se straslivym vadnutim.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

durana: Já se spokojím s jedním Sorcererem. Mít v družině 4 mágy mi přijde jako naprostá zbytečnost...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

ale jak je vidět, výhody to má ;-) 8-)
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

čtyři čarodějobijci stejný úrovně by je srovnali do latě :wink:

Vanda: jen si to užij... jen těžkej boj přinese zábavu
snaž se poznat krásu kouzel nižších úrovní, to co píše durana je srabárna
Biuz
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 10.2.2006 11:57

Příspěvek od Biuz »

Róba Vecny a ten nahrdelník od Arana, rychlost sesílání snížíte o 5 a není drak ze kterýho do 50 loadu neuděláte sochu=tuhej. Jo a pak stačí 2-4 snížení odolnosti na magii a není problém to zopakovat (6lvl) stone to flash a flash to stone. Já teda nevím jak vy, ale já si 10X65k expu z Firkraaga nechal libit.
Bye..... jó a neroztřískejte ho až z něho bude socha nedostali by jste ty itemy jen Love...
Co nejde silou, jde větší silou!
... A až si vy zobáci vyměníte plíny, tak se vraťte budu tady čekat ...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Biuz: Existují mnohem snazší způsoby jak si nacheatovat více zkušeností :wink: Ale je fakt, že tenhle způsob je docela zábavný :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Biuz
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 10.2.2006 11:57

Příspěvek od Biuz »

Cheat ne, ale bug je tam jen ten, že autoři pozapoměli, že by to nemělo dávat zkušenosti za to zkamenění, jen za smrt.
Co nejde silou, jde větší silou!
... A až si vy zobáci vyměníte plíny, tak se vraťte budu tady čekat ...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“