Lineage II

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Když mi dáte typ, na nějakej pěknej servr a pomůžete mi se všim tak jsem ochoten s vámi hrát:)
Totiž nikdyse mi nešlo zalogovat.......sem prostě lama na tohle....
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Jestli myslíš officalni server tak jdi na Hindemith :)
více na http://www.lineage2.com

mno a pokud chces CZ free server tak asik nejlepsi mas Gamepark DKtech:
http://www.gamepark.cz/Hra.asp?H=64
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Když sem se regl na PlayNC tak pak můžu normálně hrát???
Mě se totiž nejde zalogovat
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Officialní servery sou placený, proto se ti zřejmě nejde lognout :-)
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Tak jsem se rozhodl že si to taky zkusím. Zatím jsem tedy nehrál žádnou pořádnou "onlajnovku" a tak jsem celkem zvědaví jaký to bude :D. Poradil by mi tu někdo za jakou rasu a jaké povolání bych mohl hrát? Pokud jde o Baldurs Gate tak většinou hraju buď za Klerika či Hraničáře, tak pokud tam je nějaké podobné povolání...

Jinak jsem rád za každou dobrou radu do začátku ;).
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Merguth píše:Lineage 2 je nejlepší MMORPG imo a vřele ji doporučuju, je to nejen hra ale má i propracovanou historii, která se dá přečíst na offic stránkách a nebo sou i nějaký překlady do češtiny (viz odkazy nize).
S tvojim dovolenim ... precital som si historiu, a nieje zla, no na historiu WoW-u nema. Precital som si obe historie, zatial co historia Lineahe II mi trvala niekolko hodin, historiu WoW-u som este nestihol precitat celu do detailov, do akych by som chcel.

A mimochodom historia Lineage je pomerne tuctova, dost jej chyba ista ... originalita. Pri citani som mal pocit, ze takych pribehov som precital minimalne zo 3 predtym, ako som cital historiu Lineage-u ...
Merguth píše:Prochází taky hromadou udatů (nových chroniclů... momentálně je Chronicle 5 a už se připravuje další). Kam se na ni hrabe WoW se svojí kreslenou grafikou a postavičkama z dětskejch knížek.

Grafika WoWu je na dost vysokej urovni aby si si ju mohol dovolit pospinit tvojim jazykom. Pravdepodobne ani nemas tusenia, co to detske knizky su a este skor je mozne, ze si v zivote na WoW-ko ani nepozrel a ze vies o celom Warcrafte toho tolko, co by sa dalo ledva zhrnut do jedneho riadka, co je uboho malo na to, aby si ho mohol porovnavat s Lineage-om II.
Fiha, ak ti ide len o pekne baby, tak pockaj, nieco ti ukazem ...
kedze mi blbne net tak asi nie ... mam tu totiz jeden velmi pekny obrazok, ktory je silna konkurencia k tym, co si tu poskytol.


Yachiko: Mylis sa, aj vo WoW-ku je kopu retazovych questov, kde su intrigy a dost dobra zapletka. No tie questy bohuzial prijdu neskvor. Niektore su napriklad celkom zaujimave a su mozne len pri istych "Eventoch", napriklad budes musiet niekoho eskortovat, ochranit, alebo zabit, niekoho vyslobodit, nieco nazbierat, alebo len proste niekam dojst, s niekim sa porozpravat a podobne.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Co se týče L2, WOW a ostatního

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_i ... tory=12349

Lineage je v top 20 nejprodávanějších her na 11 místě, a spolu s Command & Conquer který sou na 18 jsou to jediný dvě PC hry v tomhle žebříčku. Žádný slavný WoW, EQ, GW atd tam neni. Takže stále platí že Lineage je nejhranější MMORPG na světě imo.

Mě prostě na WoW nepřesvědčíte :) kámoš skončil s L2 s tim že je sux a přešel na WoW. A ted se vrátil s tim že udělal za chvíli max lvl a po 10 dnech ho přestalo bavit pvp. A že Lineage rulezzZZzz :)

Ale to je nazor každýho. Já můžu Lineage2 jen doporučit 8-)

Tohle sem já btw :roll:
http://img183.imageshack.us/img183/9756 ... 100xx4.jpg
http://img261.imageshack.us/img261/3261 ... 649dy3.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/8849 ... 650eq1.jpg
(nenechte se zmást mečem a štítem, hraju za mága, proto mám na sobě "pyžamo" :D :D :D )
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Merguth píše:Co se týče L2, WOW a ostatního

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_i ... tory=12349

Lineage je v top 20 nejprodávanějších her na 11 místě, a spolu s Command & Conquer který sou na 18 jsou to jediný dvě PC hry v tomhle žebříčku.
Dovol aby som ta opravil. WoW existuje iba WoW a teraz uz aj WoW TBC, cize sa predaval iba WoW.

Lineage existuje ako Lineage 1, Lineage 2, a Lineage 2 Chronicles 1 - 5
To mas 7 hier. Keby si kazdy kupil vsetkych 7 titulov, tak potom to znamena ze Lineage hra okolo 6,5 miliona ludi (WoW 7,5miliona )!
Lineage je na svete 5 rokov, zatial co WoWko 2 roky.
Teraz porovnavaj!
Merguth píše:Mě prostě na WoW nepřesvědčíte :) kámoš skončil s L2 s tim že je sux a přešel na WoW. A ted se vrátil s tim že udělal za chvíli max lvl a po 10 dnech ho přestalo bavit pvp.
Ked isiel na PvP server, ja som na RP PVP serveri uz 3 mesiace, mam 44 level a zazitky, ktore by som nevymenil za Lineage ani keby mi za to mali zaplatit. Ale inak proti gustu ziaden disputal.

Nehovorim, ze Lineage je zla hra, ale nenavidim, ked niekto pride, a velkohubo ohovara WoW a mazlia si Lineage, pricom o tom vie akurat tak ...
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Yoshi Snipo píše:Lineage existuje ako Lineage 1, Lineage 2, a Lineage 2 Chronicles 1 - 5
To mas 7 hier. Keby si kazdy kupil vsetkych 7 titulov, tak potom to znamena ze Lineage hra okolo 6,5 miliona ludi
Dovol aby som ta opravil...

Nevim kdes vzal 7 her. Chronicles do toho nepleť. Když vyjde nový chronicle, tak si neběžíš koupit do obchodu novou hru, ale hra se ti na novej chronicle updatne, popř. si můžeš stáhnou zdarma instalačku novýho chornicle. Už sem přečkal dvě změny Chronicle tak o tom něco vim ^^ Samozřejmě, že v obchodech začnou prodávat nový chronicle, ale to jen proto, že nebudou přece prodávat starý verze, je to furt jedna a ta samá hra. takže když to bereš takhle tak je to L1 + L2.

... ale nenavidim, ked niekto pride, a velkohubo ohovara Lineage ve stylu že je to 7 her a proto je tak vysoko...
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Merguth píše:Samozřejmě, že v obchodech začnou prodávat nový chronicle, ale to jen proto, že nebudou přece prodávat starý verze.
Aha, takze kedze v obchodoch sa nove chronicle predavaju a ludia si ich kupuju, tak to do celkoveho predaja nemam ratat? Tusim tu je niekto na lysohlavkach ...

Logicky sa v obchodoch objavili vsetky chronicle, lebo najprv vysiel jeden, ten sa doslat do obchodov a popredalo sa z neho kopu, potom druhy ... cize tychto chroniclov sa kludne mohlo dokopy predat aj 10 milionov kusov. A tuto sumu nemam ratat???

MMO Lineage je na trhu 5 rokov. MMO WoW 2.
Merguth píše:Když vyjde nový chronicle, tak si neběžíš koupit do obchodu novou hru, ale hra se ti na novej chronicle updatne, popř. si můžeš stáhnou zdarma instalačku novýho chornicle. Už sem přečkal dvě změny Chronicle tak o tom něco vim ^^
A toto si mam ako vysvetlit, na trh do obchodov sa dostane Chronicle, ale nik si ho nejde kupit, lebo si to stiahne cez net??? Tak potom musia tam mat ako manazerov riadnych pakov ...
Alebo ze by si tie CDcka predsi len niekto kupoval?

Ak zacnu predavat v obchodoch novy Chronicle, tak potom but predavaju len neakych 1000 - 100 000 CD alebo tam hodia milion+ CD s tym, ze im to vsetko ludia kupia. Keby im to nekupovali, tak by do obch. islo zo 10 000 CD alebo ziadne.

Ako sa mam teda z tohto vynotat, mi povedz, lebo sa mi nezda, ze by do obchodov davali radovo iba niekolko tisic CD dokopy ...
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Yoshi Snipo píše:
Merguth píše:Když vyjde nový chronicle, tak si neběžíš koupit do obchodu novou hru, ale hra se ti na novej chronicle updatne, popř. si můžeš stáhnou zdarma instalačku novýho chornicle. Už sem přečkal dvě změny Chronicle tak o tom něco vim ^^
A toto si mam ako vysvetlit, na trh do obchodov sa dostane Chronicle, ale nik si ho nejde kupit, lebo si to stiahne cez net??? Tak potom musia tam mat ako manazerov riadnych pakov ...
Alebo ze by si tie CDcka predsi len niekto kupoval?
Člověk si může hru kdykoliv stáhnout z officiálních Lineage2.com stránek. Ovšem pokud bude chtít hrát na officiálním serveru, tak musí mít aktivační kod, kterej obdrží jenom když má originální hru a nebo si ho koupí oniline přes interenet. Takže si klidně můžeš koupit v obchodě Chronicle 1 nebo 50, protože potřebuješ jenom ten kód abys moh na offic server. Hru jako takovou, abys moh hrát třeba na free serverech, si stáhneš na internetu.
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Merguth píše:
Yoshi Snipo píše:
Merguth píše:Když vyjde nový chronicle, tak si neběžíš koupit do obchodu novou hru, ale hra se ti na novej chronicle updatne, popř. si můžeš stáhnou zdarma instalačku novýho chornicle. Už sem přečkal dvě změny Chronicle tak o tom něco vim ^^
A toto si mam ako vysvetlit, na trh do obchodov sa dostane Chronicle, ale nik si ho nejde kupit, lebo si to stiahne cez net??? Tak potom musia tam mat ako manazerov riadnych pakov ...
Alebo ze by si tie CDcka predsi len niekto kupoval?
Člověk si může hru kdykoliv stáhnout z officiálních Lineage2.com stránek. Ovšem pokud bude chtít hrát na officiálním serveru, tak musí mít aktivační kod, kterej obdrží jenom když má originální hru a nebo si ho koupí oniline přes interenet. Takže si klidně můžeš koupit v obchodě Chronicle 1 nebo 50, protože potřebuješ jenom ten kód abys moh na offic server. Hru jako takovou, abys moh hrát třeba na free serverech, si stáhneš na internetu.
No vida! Takze ono ten kod si kupit MUSIS ak ces hrat na ofiku! A si myslis ze predaj toho kodu sa nezapocitava do tej stranky, ktoru si sem dal?
:roll: :-P
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Merguth
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 26.11.2006 18:27
Bydliště: Praha

Příspěvek od Merguth »

Yoshi Snipo píše:No vida! Takze ono ten kod si kupit MUSIS ak ces hrat na ofiku! A si myslis ze predaj toho kodu sa nezapocitava do tej stranky, ktoru si sem dal?
:roll: :-P
Jo zapocitava, ale jeden človek = jeden kód a máš imo jedno jestli si ho koupíš v krabici nebo přes internet. Prostě kdo neni línej tak si cca za 500kč skočí do obchodu pro krabici s hrou. A kdo je línej tak si hru stáhne přes internet a kód si koupí online za cca 1000kč. Prostě je to furt prašť jak uhoď.
Sorcerer lvl72+ ; official L2 server Hindemith
pfff vzali mi obrazek :D
http://img149.imageshack.us/img149/5635/podpis2nz6.jpg
Uživatelský avatar
Lex
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 1.10.2005 0:35
Bydliště: Praha - H.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lex »

Tak jsem si to stáhl a hraju na free Serveru Dark Elmore. Jsem naprostá LAMA tak teprve zkoumám svět a získávám své první zkušenosti. Rozhodl jsem se pro temnýho elfa, bojovníka... ;-)
大丈夫 です。That's All ...унд дас ист нихтс алс дие wаhрhеит ^__^
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Merguth píše:
Yoshi Snipo píše:No vida! Takze ono ten kod si kupit MUSIS ak ces hrat na ofiku! A si myslis ze predaj toho kodu sa nezapocitava do tej stranky, ktoru si sem dal?
:roll: :-P
Jo zapocitava, ale jeden človek = jeden kód a máš imo jedno jestli si ho koupíš v krabici nebo přes internet. Prostě kdo neni línej tak si cca za 500kč skočí do obchodu pro krabici s hrou. A kdo je línej tak si hru stáhne přes internet a kód si koupí online za cca 1000kč. Prostě je to furt prašť jak uhoď.
Ano, ale pise sa tam, ze su to pocty predanych hier, ktore mali na "obalke" napisany dany nazov. Takze sa Lineage ratalo ako 7 hier, aj ked su zakladne len 2.
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“