Reality show VyVolení

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

SallTirr: Pokud Ti to tak vadí, proč se o to vůbec zajímáš, proč o tom diskutuješ ;-) . I TY podporuješ tuto hysterii, jen na opačné straně barikády ;-) .
Já se tedy všem RS vyhýbám natolik zdařile, že netuším, kdo je Regina 8-) a že to dělají kvůli penězům - občas si říkám, jak jsem blbá, že kvůli penězům neudělám horší věci :roll: . Proč by to mělo být ubohé? Získat bezpracně větší částu peněz by jistě chtělo 90% lidí a já se přiznám, že bych se rozhodně nezlobila, kdyby mi např. na balkoně přistálo několik milionů v Kč, nebo i v tvrdší měně :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
petruschka
Sigilan
Příspěvky: 138
Registrován: 2.10.2005 18:39
Bydliště: pod tvou postelí... BAF!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petruschka »

vampiria: ono to moc bezpracně není. mám takový dojem, že až to skončí, bude muset pár těch soutěžících vyhledat odbornou psychiatrickou péči.

samozřejmě se na to taky nedívám, jen občas něco zaslechnu, když to má ve vedlejším pokoji puštěné matka :lol: :lol: :twisted:
...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

petruschka: To je riziko podnikání. Bezpracnou míním oproti tomu, že by museli do fabriky k pásu, nebo šlapat ulici - obé je jistě únavnější, než se válet někde ve vile 8-) .
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

SallTirr píše:Vždyť já se na to nekoukám ;-) , ale i kdybych byl postevník žijící v hlubokém lese, tak bych vědět co jsou to VV nebo BB.......Místo Super filmů, které dávají teď většinou po cca 00:00 jsou pořád jen víše zmíněné Pí.....y.......proto taky už zavrhuju TV(i kvůli reklamám, ale to je do jiné sekce) a pěkný filmy si rači seženu na CD&DVD....
Jake "Super filmy" mas prosim te na mysli? :think:
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Vampiria píše:SallTirr: Pokud Ti to tak vadí, proč se o to vůbec zajímáš, proč o tom diskutuješ ;-) . I TY podporuješ tuto hysterii, jen na opačné straně barikády ;-) .
Já se tedy všem RS vyhýbám natolik zdařile, že netuším, kdo je Regina 8-) a že to dělají kvůli penězům - občas si říkám, jak jsem blbá, že kvůli penězům neudělám horší věci :roll: . Proč by to mělo být ubohé? Získat bezpracně větší částu peněz by jistě chtělo 90% lidí a já se přiznám, že bych se rozhodně nezlobila, kdyby mi např. na balkoně přistálo několik milionů v Kč, nebo i v tvrdší měně :twisted:
No...taky bych se tomu ůspěšně vyhýbal, kdybych byl na pracáku a neměl co na práci ;-) ;-) jenomže ve škole se tomu utýct fakt nedá :!: A proč o tom diskutuju??? Protože mě zajímá, jak na to určitá skupina lidí reaguje. A s těma prachama si to podala krapet blbě....kdyby mi tyto prachy přistály na balkóně, taky bych se nezlobil, ale jakou cenu má dělat ze sebe několik měsíců D....A 8-)
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

SallTirr píše:....kdyby mi tyto prachy přistály na balkóně, taky bych se nezlobil, ale jakou cenu má dělat ze sebe několik měsíců D....A 8-)
Eh nevím přesně - příznivci těchto show by ti to řekli asi přesně - ale myslím, že je to něco okolo 10 000 000...? ;-)
...''Tak už to podepiš předsedo - celý ty roky jsme ze sebe dělali blbce zadarmo, tak proč by jsme je teďka nedělali za peníze..?!....Pepo?! Podepiš!! :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Vampiria píše:petruschka: To je riziko podnikání. Bezpracnou míním oproti tomu, že by museli do fabriky k pásu, nebo šlapat ulici - obé je jistě únavnější, než se válet někde ve vile 8-) .
Nejen válet, ale taky chlastat a kouřit značkové cigarety a to vše v ceně pobytu, který si nehradíš a ještě dostaneš zaplaceno. ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

SallTirr: Vám to ve škole pouští místo vyučování, nebo co :roll: ? A za 10 000 000 ze sebe dělat pár měsíců "debila" (hmm, to ze sebe můžeš dělat i ve svém normálním zaměstnání..) + k tomu mít, jak správně napsal Koveras, hrazenu stravu, chlast a cigára, to není zas až tak nepochopitelné ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Jen abych upřesnil. Výhra není 10 000 000, ale 11 000 000. Ale barák který mají dostat (asi v hodnotě 4mega) se má dostavět až v roce 2007 (jen co jsem slyšel).
Uživatelský avatar
SallTirr
Sigilan
Příspěvky: 36
Registrován: 4.10.2005 8:23
Bydliště: Severní Ajur!!!

Příspěvek od SallTirr »

Vampiria: No jo, ale před celym národem??? Jiank co se týče tý školy....nechodim tam sám a 75%lidí z kruhu to žere... :evil:
"DE OPPRESSO LIBER"
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

SallTirr píše:Vampiria: No jo, ale před celym národem??? Jiank co se týče tý školy....nechodim tam sám a 75%lidí z kruhu to žere... :evil:
Hmm, no a? Já chodila na střední do třídy s 31 dalšími dívkami..a ty ujížděly na telenovelách, Beverly Hills a jakémsi podobném seriálu z Austrálie + většinou hudbě typu boy bandy a Britney Spears...mno a mé vzdělání v těchto oborech je nadále nulové. Já u těch jejich debat o výše zmíněných tématech usínala, nehledě na to, že školu jsem navštěvovala tak málo, že když už jsem se objevila, tak se nemluvilo o televizi, ale o tom, kde jsem se zase čtrnáct dní flákala :-D .
Před celým národem ne, jsou v něm i lidé, co to nesledují ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Yachiko píše:BTW - Zamykať to by asi nebolo celkom férové... ;-)
No to by teda nebylo :!: :-D

Ale jestli to tady má být o urážení těch, co se na to mrknou, tak by bylo asi fakt lepší tohle téma zamknout :-? Já nikomu nevnucuju svůj názor a ani netvrdím, že je to naprosto skvělej pořad (spousta věcí se mi taky na tom nelíbí) :!: Před začátkem VV jsem si taky říkal, že takovou zkomercializovanou sr*čku přece nebudu sledovat, ale potom mě to prostě nějak strhlo.. Někdy jsou tam ty vyhrocený vztahy mezi lidma ve vile docela zajímavý, někdy je tam sranda a moc sympatická byla ta jejich charita pro děcka s leukémií - takže tak nějak..

Vampiria: Nemůžu si pomoct, ale to slovo "dívkami" mi k tobě tak nějak...nesedí ;-)
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Ale to je presne to čo neznášam - všetko umelé, pokrytecké a prázdne - zamerané iba na peniaze, sledovanosť - s tou charitou je to možno dobré, ale zároveň tým chcú získať - už to nie je charita, ale skôr obchod. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

CrowX: No stačilo pak dění ve vile po skončení charity. Hned se zhádali jak psi, aspoň co jsem četl v ranních novinách.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ona je to charita, nebo co? Ti lidé, co tam jsou, bývali bezdomovci :lol: ?

KOFi: Nikdo tu diváky těchto show snad neuráží, ne? Pouze SallTirr tu nadával účastníkům soutěže, no a Ty snad nejsi :wink:
Copak se Ti nepozdává na slovíčku "dívkami"? Já se takto vyjadřuji i normálně, mluvím až na pár výrazů (cyp, bo tj. ostravismy a nadávky) spisovnou češtinou...
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“