Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Stěžuji si na notáře... na věc v hodnotě cca 200,- Kč chtějí znalecký posudek za víc než 3000,- jen proto, aby náhodou nedostali menší doměnu, která se ale stejěn budu řídit minimální částkou...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

7c: rychlost pisania, zvyk, lenivost... teda ak narazas na to psianie velkych pismen na zaciatku vety, narecie/slang a vypsutenie makcenov a dlznov :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Rozhodně to není moc dobrý zvyk. Co třeba se ho odnaučit? :wink: V životě se ti to bude hodit...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ještě pořád neumím tisknout peníze a furt chce někdo platit, tu dovolenou, tu vylepšení počítače....oni si fakt myslí, že ty peníze tisknu. :snooty:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Doufej že je ani tisknout umět nebudeš. Kdo by potom ty hektary v base seděl. Prachy jsou problém pořád. A jistě by si takto posteskl každý sigilan.
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 19.10.2007 6:23, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Neferit Sr. píše:Doufej že je ani tisknout umět nebudeš. Kdo by potom ty hektary v base seděl. Prahy jsou problém pořád. A jistě by si takto posteskl každý sigilan.
Můj ideál je málo pracovat a hodně vydělávat. A udělám proto vše, co bude v mých silách, abych tohoto kýženého stavu v budoucnu dosáhl.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Budiž Ti dopřáno splnění Tvého snu. Amen.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Lerek píše:
Neferit Sr. píše:Doufej že je ani tisknout umět nebudeš. Kdo by potom ty hektary v base seděl. Prahy jsou problém pořád. A jistě by si takto posteskl každý sigilan.
Můj ideál je málo pracovat a hodně vydělávat. A udělám proto vše, co bude v mých silách, abych tohoto kýženého stavu v budoucnu dosáhl.
Když myslíš, že Tě to uspokojí...:)

Já bych chtěl pracovat tak, abych dostatečně vydělával - dostatečně vzhledem ke svým potřebám a přáním:) - a trávil v práci jen tolik času, abych si mohl užít svých potřeb a přání:)

EDIT: A abych nebyl tolik OT, tak si stěžuji na vzdorprofesora Šámala! O jeho nesmyslných formulacím skutkových podstat se mi dokonce už zdá:( Pizitivní je,že mne ve spánku napadl další argument proti jeho a priory nepoužitelné definici trestného činu pytláctví.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Jak se to má vlastně v současnosti s pytláctvím?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Vallun: Jak se to má vlastně v současnosti s pytláctvím?
Co by Tě na tom přesně zajímalo?:) Ten trestný čin v TrZ je i teď. Ale je trochu problém s jeho zuplatněním, protože ty nebezpečné organizované bandy je dost těžké dopadnout (policie se jich bojí - mají hodně dobré zbraně, přístroje pro noční vidění a pod.) a ještě těžší něco prokázat:( A co se týče drobného individuálního pytlíctví,t ak tam je toho minimum, u čeho je zájem na tom to vyšetřovat. Především proto, že myslivci si stačí tu hodnotnou zvěř vyvraždit navzájem...:( A to se neřeší jako trestný čin, ale jako správní spory...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Zhruba tohle. Dík za info :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Zhruba tohle. Dík za info :-)
Já navrhoval, aby se povlaly zvláštní jednotky armády, že by měly trochu ostrý výcvik, ale to neprošlo:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jako že by třeba prostějovští speciálové co normálně loví mudžáhidy v Afganistanu lovili české pytláky?

Tak to by byl dobrý odvaz. Jenže to je problém jiný. Policie prioritně musí lidi zatýkat a zabíjet jen není - li zbytí. Vojáci co plní bojový úkol tuto povinnost nemají-To by bylo mrtvol po lesích.

A to jso opravdu navrhoval: Ty seš tedy nějakej tvrďák.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tvrďák možná, možná ne...

Kdybys viděl, co dokážou udělat automatické zbraně na stádu srn a pod....

Navíc právě tito speciálové jsou cvičení i v dodržování RoE (rule of engagement) a v policejní práci...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Ty pytlácké skupiny jsou nepovoleně ozbrojovány? Není to náhodou docela závažný problém - jestli mají automatické zbraně? :shock: Tj. jsou lépe vyzbrojeni než policie.

To by mě zajímalo, jak by se postoj policie změnil potom, co by pytláci nějaké policisty postřelili/zabili.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“