Blbá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Blbá nálada

Příspěvek od sevencreature »

Pokračování... :roll: No co :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Přihodila se největší katastrofa od smrti D. R. Goettela ze Skinny Puppy :cry:
Dnes se mi na slunečních brýlích zlomila střední příčka spojující ta 2 sklíčka. A jediná šance na opravu spočívá v tom, že najdu někde obchod, kde tuhletu značku brýlí prodávají a objednají mi ten potřebný díl.
Každopádně bez těch brýlí nemůžu pomalu ani vyjít z kolejí, to *** slunce, který teď jak na potforu začalo svítit, mě zabíjí...
Tak nevím, co si v následujících dnech/týdnech počnu :-(
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Re: Blbá nálada

Příspěvek od Trandul »

Neska je celkově blbej den, celej den mám děsivě blbou náladu kterou dnešní tělák výrazně podpořil(nemám rád tělocvik), dalo by se říct že po těláku se to dost zhoršilo. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Killdozer píše:
Trandul píše:Tak sem si zacal stahovat Tormenty z Torrentu. To je sice skvělí, ale napsalo mi to že se to bude stahovat 3 dny, tak nevim.
a zjistíš, že je to nějaká španělská verze,ne? :lol:
Vono mi to píše že na tom je firewall a že stahování by mohlo bejt pomalejší. A ještě mi táta řekl že pokud bude někdo od nás na netu tak to budu muset pozastavit. Takže budu usínat u příjemnýho zvuku počítrače.

A kdyby to byla španělská verze tak sem někde viděl češtinu i s dabingem.
Naposledy upravil(a) Trandul dne 27.4.2006 18:58, celkem upraveno 1 x.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

no...proč si nepostěžovat, že?...změny, které se chystají v práci po prodeji firmy jsou prozatím nic moc :-? mají se snížit náklady (kolik asi propustí lidí a které věci zruší?) :-? a taky jsem si na stole zapomněla své nové úžasně pomerančové brýle...ach jo...to si budu muset přemalovat obličej na svou oblíbenou antracitovou 8-) :roll:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Tak jsem se dozvěděl, že se pro mě letos nekonají letní prázdniny. :cry:
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Když kvůli nemoci člověk zmešká celý PISS, na náladě to nepřidá...
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Čtvrté úmrtí v mém blízkém kruhu během čtyř měsíců...je už tohle normální...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Dneska to bylo "fakt super". Nejdřív sme měli informatiku, ta je sice super, ale brali sme Outlook(blé), takže sem z informatiky odcházel v polospánku. Zbytek školy uběhl celkem v klidu(až na to že mě z naší třídy rozbolela hlava).
Pak sem šel na němčinu z který mě měl odvézt táta na focení(na pas). Ále nepřijel a já tam asi čtvrt hodiny postával a opékal se na slunci.
Pak mě to přestalo bavit a jel sem(na černo) autobusem k babičce kde sem měl učení.
Když sem vystoupil tak sem zjistil že celou cestu je AlmSivi asi 5 m ode mě. Ten mě informoval o to že už sou fotky z PISSu. Když sem se konečně dostal domů tak se mi nálada zhoršila u fotek. Jenom ta Vlasákova fotka mě fakt dostala.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Tak zítra jdu na další pohřeb. A mrtvý tam bude vystavený - což po oběšení asi nebude pěkný pohled. :-( Jsem zvědavý, jestli to zvládnu, vzpomeňte si zítra na mě...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Arian píše:Jsem zvědavý, jestli to zvládnu, vzpomeňte si zítra na mě...
Zvládneš... a pokud ne, tak prostě odejdeš a počkáš před obřadní síní. Radši nevymýšlej žádné hrdinštění. Já takovýmhle způsobem párkrát řešila nějaké rodinné pohřby. Sice tam žádné oběšení nebylo, ale v 6 letech to na mě očividně bylo moc a tak mě radši odvedli pryč.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Hmmm já na pohřbu ještě nebyl. Přišel jsem o hodně?

Proč se oběsil?(já vím nic mi do toho není)
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 Arian: Říkal jsi 4 za 4 měsíce. :-(

Absolovoval jsem asi před dvěma lety podobnou túru. Už toho bylo fakt moc. Radši na to ani nevzpomínám. :-(

4all: v Dobré náladě jsem psal, jak jsem si sqěle užil včerejšek.

A dneska ráno přijdu do práce a už na mě čekal nabubřelý email od náměstka, že něco nemůže otevřít a at s tím koukám něco udělat.
Tož jsem mu rozpakoval RAR a poslal mu to.
ZA chvili volali, že nemůžou otevřít DWG soubor.
Tak říkám do telefonu, AutoCAD za 100 000,- vam fakt asi nikdo nekoupí, skočte si na Technický vývoj tam vám to vytisknou a vyexportujou do DXF (na to už mají soft). A že ne, že chtěj koupit za 7000,- DWG prohlížeč a hned.
A když jsem slušně řek, že je to blbost, tak mě náměstek seřval. Inu odkázal jsem ho na vyšší místa. Komu není rady ....

Nejhorší je, že mě fakt naštvali a zkazili mi náladu. :evil:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Mám dost blbou náladu, protože mě učitelka na prg poslala do háje s maturitním programem, takže mě čeká pernej víkend, kdy se budu snažit něco datlovat kdykoliv, kdy zrovna nebudu na příjmačkách v Brně... achjo... :-(
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

další mizerný týden fuč a další mizerný týden přede mnou?...to jaro stojí nějak za houby.... :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“