Potřebuju vážně pomoct !

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Potřebuju vážně pomoct !

Příspěvek od Edvin »

Lidi jsem vážně na pokraji zoufalství Planescape torment a BG II se mi svévolně restartují, prostě jen tam hraju hru a najednou se restartuje. Zkoušel jsem už všechny různé patche a triky ale pořád nic. Z CD problém není mám pěkně čitelný origál a zkoušel jsem si i půjčovat kámošův originál ale stejně se mi to pořád restartuje. Vážně už nevím co s tím kdy si jsem Planescape hrával a byla to moje nejoblíbenější hra ale ted se mi to po 2-5 minutách hraní samo restartuje. Nenapadá vás čím by to mohlo být ?
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

no netusim, skusil by som reinstal najprv
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

To už jsem zkoušel mnohokrát ale nikdy to nepomohlo a já si to přitom tak chci zahrád
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Restartuje se ti počítač nebo hra? V případě, že počítač, tak bys mohl mít problém s teplotou (procesoru, disku, gr. karty), ale to by dělala většina her. Pokud jde jen o hru samotnou, zkus jiné ovladače od gr. karty. Zkus také vypnout 3D akceleraci a snížit detaily.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Restartuje se celý počítač ale je to vážně divné protože to dělá jen u dvou her BG II a Planescapu , grafikou to určitě nebu mám dost slušný počítač na kterém rozjíždím i ty nejnáročnější hry a chyba hry to taky není protože kámošům to jede z mémo CD a naprosto bez problémů.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Edvin píše:Restartuje se celý počítač ale je to vážně divné protože to dělá jen u dvou her BG II a Planescapu , grafikou to určitě nebu mám dost slušný počítač na kterém rozjíždím i ty nejnáročnější hry a chyba hry to taky není protože kámošům to jede z mémo CD a naprosto bez problémů.
Rychlost s tím nemá moc společného, člověk by řekl čím lepší tím horší. Zkus vypnout 3D akceleraci a vyzkoušej.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Další zajímavá věc je že třeba v márnici to nikdy nespadne ale venku vždycky dřív nebo později
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Nemůžu to dělat dx9? předpokládám že máš win, že jo?
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Mám Wndows XP profesional
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Zkus si přiníst od kámoše pozice z jiných lokací
až ti to zase spadne přeci jenom zkus pomocí biosu změřit teplotu
máš dx9? Zkus si nějak pohrát s nastavením ve hře (hl. zvuk a grafika)
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Zkoušel jsem už různé kombinace nastavení grafiky i zvuku ale vždycky to tak do 2 minut zas spadlo a počítač se mi určitě nepřehřívá kontroloval jsem i BIOS a všechno je v pohodě, ale jak jsi to myslel s tím Dx9 ?
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

Zdravím.
Mám obrovský zásek v Úřednické čtvrti, kde se nijak nemůžu dostat v rozhovoru s děvkou z Nevěstince k bodu, aby mi dala kapku krve. Už nevím co mám dělat, strávil jsem na tom celé odpoledne, viděl jsem všechny sensorické kameny, prokecal jsem všechny prostitky (několikrát) a udělal jsem vše co jde....i toho čaoděje z haly...Božské lidi, prostě vše a už nevím jak dál....četl jsem několik návodů, ale nikde nic, prosím poradtě, chci to dohrát.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

PinHead: víš že potřebuješ její-Ravelinu krev (ne z návodu, ale z jiného rozhovoru) a víš že je to její dcera?
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

jjj...v rozhovoru s ni mam moznost zeptat se na to, jestli je je jeji dcera ale nic mi neodpovi a hned je dalsi otazka....
jsi ravelina dcera?
mrkla na tebe a zatvarila se tajemne nebo tak neco

proto sem se taky zasek...jsem ochoten ten save nejakem znalci i poslat, aby se na to mrk
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

A že potřebuješ její krev teda taky víš? (tuším že by ti to měl povědět nějaký vnímavý). Pak je ještě dobré zeptat se Kimasxi na Ravel a původ a tak. Sorry, blbě se mi radí, když nevím, co přesně víš a co ne. Snad bude někdo schopen pomoci lépe.
Naposledy upravil(a) MCZ dne 12.1.2007 8:07, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“