Princess Maker 2

Akce, strategie, adventury, plošinovky, závodní, sportovní a logické hry ... prostě žádné RPG.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Ajantis_CG_thief píše:Anreil: v angličtině se děje tolik věcí, které by člověk ze slovníku nepochopil... fráze atp, kdo ví, jak je to tady, třeba v nějakém kontextu znamená "bride" ni nevěstka, ona jistá významová podobnost mezi těmi slovy je- pokaždé se někomu "oddá". Ale teď fakt vařím z vody :-)
Taky fakt.
Nebo má to slovní spojení v Japonsku či odkud to je úplně jiný význam.
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis_CG_thief píše:Ale teď fakt vařím z vody :-)
To teda jo :lol: :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

7c: tak nekritizuj a ukaž, cos uvařil Ty! :-)
aspoň jsem se snažil... ;-)

EDIT:
7c: nechutná to tak špatně ;-)
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 17.1.2006 20:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Já PM2 za ty roky co ho mám ještě ani nezačal pořádně hrát :lol:

Jak píše Anreil - přece jen je to překlad z japonštiny, takže se může s významy trochu začachrovat.

Pokud je to amatérský překlad (tj. tím mám na mysli, že nemusí být až tak důkladně otestovaný) - nebo "profesionální" jako např. Fallout Tactics :roll:, tak bych se spíš divil, kdyby tam nebyl žádný problém.

Pokud můžu soudit z těch pár her, které jsem viděl přeložené - BG 2, Fallout Tactics, Albion tak tam bylo tolik chyb, že jsem to považoval za nehratelné a radši sehnal originální verzi.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Obrázek vyšívající slečny znamená, že si vzala za muže "rich man" a zůstala v domácnost, alespoň tedy myslím.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiria píše:Obrázek vyšívající slečny znamená, že si vzala za muže "rich man" a zůstala v domácnost, alespoň tedy myslím.
Kdepak, to je přece úplně nejnormálnější puťka... aspoň myslim... a že si nikoho nevzala je klidně možný - to je na sobě nezávislý. Prostě stará "panna"... ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hamster: Aha, tohle mě nikdy nepotrefilo, znám jen z obrázků a asi se mi to pomotalo :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MickTheMage »

sevencreature píše:Pokud je to amatérský překlad (tj. tím mám na mysli, že nemusí být až tak důkladně otestovaný) - nebo "profesionální" jako např. Fallout Tactics :roll:, tak bych se spíš divil, kdyby tam nebyl žádný problém.
Preklad sa ma tak, ze je to oficialny preklad, ale hra nikdy nebola vydana. Ten preklad je v podstate beta (komusa chce citat v anglictine http://www.softegg.com/products/pm2/index.html ). Takze asi tak nejak.

Ja to mam sice v nicku, ale furt som z nej vychoval nieco, co malo do cinenia s magiou :) Len raz sa z nej stala luxusna slapka :)
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak konečně jsem naplno propadl kouzlo Princess Makera 2. 8-)
Je pekelně návykový a docela mě překvapuje, že je to tak málo známá hra, bo jde o jedno z nejlepších nelineárních RPG, jaké jsem zatím hrál. :-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis: Lidi si nedaj říct a dělaj ramena že přece nebudou hrát hry "pro holky". No co, jejich blbost. Kdo to zkusil, toho to baví a pokud se do toho počítám já, tak mi to stačí, páč to nemám potřebu někomu vnucovat... Přece jen to nepodporuje dx9... :roll:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hamster: PM 2 imho není hra "pro holky" ale pro úchyly, pedofily, hebefily a další milé a příjemné existence. :-P
Znám jedinou osobu ženského pohlaví, která to hraje - sebe. Zato mí hebefilní přátelé to sjíždí pořád dokola. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiřice: Že jde o hru pro holky bych nikdy nevypustil z žádného tělesného otvoru! To tvrdí jen tvrdí chlapi, co tu hru neznají. Co se týče úchylnosti, tak hebefilie bude nejspíš vzhledem k mé věkové skupině na úrovni tolerance, ale zas tak zle bych to s tou hrou neviděl...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Hamster píše:...hebefilie bude nejspíš vzhledem k mé věkové skupině na úrovni tolerance
Aby ses nedivil, hebefilie je životní postoj. ;-) :-D
Jo, dokud jsem tady hrál Thief a Unreal Tournament, můj drsný disko-sportovní spolubydlící na mě pohlížel s uznáním, včera už ale utrousil "jak můžeš hrát takovou hovadinu?".
Každopádně mi to zatím moc nejde - v přírodě se ztrácím, práce mi ne a nejde, předměty nakupuji značně neefektivně, vývoj princezny je dost kostrbatý... Ale už pro příští hru mám plán, jak to změnit. 8-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis: Hai. ;-)

Btw. jak tam mám dělat screeny? Print screen použít nejde, na webu jsem sice nějaký návod našla, ale ten mi oddělal celou hru tak, že jsem ji musela reinstalovat. :roll:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vampiria píše:jak tam mám dělat screeny?
Zkoušela jsi Fraps?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Jiné hry“