Klan je vizuálně překrásný, s velmi dobrou choreografií soubojů, ale jeho děj je totálně mimo, hlavně ve druhé polovině.
Film II
Moderátor: sevencreature
Ztráta času. Není na něm zajímavého lautr nic.AlieN píše:Jab: hmm, a to jsem přemýšlel o tom že na něj o víkendu zajdu![]()
Klan je vizuálně překrásný, s velmi dobrou choreografií soubojů, ale jeho děj je totálně mimo, hlavně ve druhé polovině.
Klan létajících dýk je především přeplácaný triky, barvami, herci, dějový zvraty atp. A to tak, až je z toho neuvěřitelný maglajz, který je opravdu k vzteku.
- Ajantis
- Sigil Team
- Příspěvky: 5040
- Registrován: 28.9.2005 22:38
- Bydliště: die beschattete Berge
- Kontaktovat uživatele:
Z toho, co jsem nejdříve zaslechl, mělo (minimálně zčásti) jít o pohled na psychiku japonského vojáka za války. Což je sám o sobě hodně fajn námět.Jab píše:Btw dnes jsem viděl Dopisy z Iwo Jimy. Překvapí už hned název, jelikož čeština obě slova spojovala na Iwodžima.
To je ovšem asi tak celé. Děj je o ničem, celý příběh je totálně nepůsobivý a místy opravdu hodně vedle. Takhle nějak se točí hodiny nudy za velké peníze. I přes celkem vysoká hodnocení tenhle film vřele nedoporučuji. I jen vydávat ho za válečný by bylo hodně nadsazené. Jde o cestu do hlubin císařského vojáka očima Clinta Eastwooda. Zní vám to vtipně? A to jste ještě neviděli film!
Jenže pak jsem se dozvěděl, že to točil Clint Eastwood a přečetl si popis děje... A usoudil, že na takovou sračku bych jaktěživ nešel.
A Klan létajících dýk na tom není o nic lépe.
Ach bože, já snad podlézám adminovi...
- sevencreature
- Sigil Team
- Příspěvky: 7395
- Registrován: 26.9.2005 1:24
- Bydliště: Země
- Kontaktovat uživatele:
- AlieN
- Sigilan
- Příspěvky: 2932
- Registrován: 4.10.2005 13:31
- Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
- Kontaktovat uživatele:
Tohle mě na něm právě lákalo a taky měl poměrně příznivé kritiky (resp nebyl odsouzený jako strašný šit na rozdíl od Vlajek), takže jsem si říkal že si zase jednou po dlouhé době zajdu na válečný filmAjantis píše:Z toho, co jsem nejdříve zaslechl, mělo (minimálně zčásti) jít o pohled na psychiku japonského vojáka za války. Což je sám o sobě hodně fajn námět.
Ale jestli se budu v sobotu tak strašně nudit jak předpokládám tak to možná risknu (jsem naivní, vím).
Btw včera jsem konečně viděl Karlík a továrna na čokoládu - je to vážně výborný film a Johny Depp jako Wily Wonka, to je prostě geniálně ujetá postava
- Neferit Sr.
- Sigilan
- Příspěvky: 2222
- Registrován: 10.6.2006 18:10
- Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>
Velmi rád souhlasím - Karlík a továrna na čokoládu se mi velmi líbil. Deep se předvedl v té nejlepší formě. Piráti z karibiku jsou možná dobrý film, ale tento film je skvělý.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."
neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
- Cesare
- Lim-Lim
- Příspěvky: 1504
- Registrován: 13.1.2006 21:50
- Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
- Kontaktovat uživatele:
"The Wall" je super...SneZhulak píše:Viděl včera někdo filmový klub? (The Wall) co na něj říkáte? imho hodně dobrý
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
- Elessar
- Sigilan
- Příspěvky: 1785
- Registrován: 1.10.2005 19:39
- Bydliště: Desolation Row
- Kontaktovat uživatele:
Pink Floyd je pre mna zhruba tak dolezity ako kyslik a skutocne neviem, co mam na The Wall povedat, aby som nemal vycitky svedomia, ze som tento posvatny projekt nejak zneuctil alebo tak... Takze budem ticho... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
- yenn
- Sigil Team
- Příspěvky: 3192
- Registrován: 24.9.2005 23:13
- Bydliště: pod tisíciletým dubem
- Kontaktovat uživatele:
http://www.intuitor.com/moviephysics/mpmain.html - fyzika ve filmech.
(skoro bych řekl, že už se to tu *někde* objevilo
)
(skoro bych řekl, že už se to tu *někde* objevilo
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
- sevencreature
- Sigil Team
- Příspěvky: 7395
- Registrován: 26.9.2005 1:24
- Bydliště: Země
- Kontaktovat uživatele: