Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:A co by to vyřešilo? To jako do doby než stadion přestaví?
Dle regulí UEFA se nesmí hrát utkání ligy mistrů (včetně předkol) a poháru UEFA (bez předkol) na nevyhovujícím stadionu a absence možnosti vytvořit televizní přenos je jednoznačně nevyhovující (povinnost přenos zajistit je jednouz výslovně uvedených podmínek). Vůbec nechápu, kde se v příslušných hajzlících vzalo tolik drzosti onen přenos envyrábět, když před týdnem a kousek odvysílali z téhož stadionu Corgoň ligu. Je vidět, že to je především banda lhářů prolhanejch...

Normální - a spávné - by bylo zápas přeložit na jiný stadion, nejbližší příhodný je tuším v Olomouci...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

A já si stěžuju na centrum.cz nebo na svůj počítač (nevím kde je chyba), protože když z něj chci odeslat zprávu tak mi dole proběhne něco o java skriptu pak že na stránce došlo k chybě a tím to zvadne. :evil: :evil: :evil:

A už mě to neskutečně irituje a nevím co s tím. Nevíte náhodou někdo? Prosím....
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

KEBULE: no, přijde na to, kde je chyba... každopádně - nastavení zabezpečení prohlížeče nemůže způsobovat nějakou chybu? Zkus si s tím pohrát. Krom toho, třeba by tomu svědčil i nějaký novější prohlížeč, pokud jde o nějaký předpotopní...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Stěžuji si na svoje tělo. Připadám si jako kdyby mě přejel parní válec. Bolí mě hlava a mám rýmu. :cry:

EDIT: Už mám i horečku ;-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Stěžuji si na to že jsem dnes měl nastoupit na dovolenou a nenastoupil. Moje manželka onemocněla dovolená je v kompostu. Já se na nikoho nezlobím ale je mi to líto a tak jsem si chtěl ulevit. :evil:
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 15.8.2007 20:43, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

V pondeli mi zacla moje prvni a jedina dovolena tyhle prazdniny a uz v utery me premuze angina! fakt na to sexuju uz na tajto!
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Já mám po dovolené :cry: v práci to ušlo, ale odpoledne stálo za starou bačkoru...díky sousedům :-? ...navíc jsem z klimy ve vlaku chytla dokonalou rýmu (a pořád vypadává síťový kabel)prostě zase jeden den... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Nakonec jsem dovolenou úplně neodpískal ale mám to tak nějak rozlítaný. Vůbec mě to netěší, ale aspoň něco. Za to mě nebetyčně štve bouřkové počasí. Něco dělám blbě.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Stěžuji si na internetový obchod http://www.obchod.cz
Moc hezký že sou levní a rychle posílaj zboží ale reklamace jim nějak nejdou....
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

opět jedno hezké psaní - z posledního letošního tábora (nebo spíš soustředění té naší cácorky):

" mami, je tu dobře. Začátek hororu - ulítla nám v noci střecha, moc jsme se báli a brečeli a pak dojeli hasiči.Vaří tu dobře. konec hororu. spíme na střední škole.Ale jinak je vše normální"pá,hanibal

Když už napíše, tak toto, hm... kdo kruci u nás schvaluje tak mizerné střechy na školní budovy? :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Zdá se, že v našich zeměpisných šířkách se nepočítalo s uragánama. Tím je neomlouvám, pouze hledám odpověď.

Hlavně že je Tvoje mládě v pořádku.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Stěžuji si na přitroublé televizní seriály, které od sebe nejdou při vynaložení běžného úsilí odlišit. A pak má ze mne manýelka srandu, když se ptám, proč některé osoby spolu nechodí napříč stanicemi:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sťažujem sa na seba, že nejakým nedopatrením a vlastnou nepoučiteľnosťou ešte stále čítam Medenú čelenku, pretože som si tým práve takmer spôsobil odkrútenie hlavy zo závitov na krku... som idiot, njn...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Stěžuji si na našeho souseda. Usnul a přitom měl něco na plotně, takže se začal valit kouř z jeho bytu a začoudil celý dům. Zasahovali i hasiči. Prostě soused blbec :evil:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Target píše:Stěžuji si na našeho souseda. Usnul a přitom měl něco na plotně, takže se začal valit kouř z jeho bytu a začoudil celý dům. Zasahovali i hasiči. Prostě soused blbec :evil:
:lol: Tak tos mi připomněl, když brácha přišel ráno z hospody a přišlo mu jako bezva nápad něco uvařit a šel dělat musaku. Což začal tím, že dal maso na plotnu. Já klidně seděla u počítače a když mě tak napadlo, jak asi pokračuje, tak už byla celá kuchyň v dýmu a maso na uhel a brácha si klidně spal na gauči. ;-)
Naštěstí bydlíme v rodinném domku. Jediné, co mě mrzelo, že jsem se na tu musaku dost těšila. :evil:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“