Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Lerek »

V poslední době mě docela obtěžuje insomnie.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Vallun »

Lerek píše:V poslední době mě docela obtěžuje insomnie.
Jojo, tak to nejsi sám:( A znám pár dalších lidí, kteří si na to stěžují...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Rudax »

dnes jsem si byl vyzvednout lék na recept a dívím se proč che ještě lékarnice po mě něco zaplatit navíc když už jsem platil lékařce. Takže celkem 60 Kč navíc. - hrůza vždyť to je pro spoustu lidí jejich hodinová mzda.
Celkem tedy 60 + doplatek 250 = 310 Kč :-?

Tak si ještě postěžuji na tutu vládu. Z demokracie se stala jaká si "Absolutní demokracie" každej ať se postará sám o sebe - vláda se nezajímá že nemáte práci nebo že nemáte kde bydlet. :evil: Jen se pořád něco zdražuje.
Takže běžný pracující občan (10 000 - 20 000Kč měsíčně) má jen na nájem (vlastní byt s tímto platem si jen těžko může koupit) a jídlo. :hand:


Ti boháči (politici,...) si asi neuvědomují že stát funguje jen díky obyčejným poctivě pracujícím lidem. :-(
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Rudax píše:vláda se nezajímá že nemáte práci
Rudax píše:Ti boháči (politici,...) si asi neuvědomují že stát funguje jen díky obyčejným poctivě pracujícím lidem. :-(
Navíc je tam jen těch 60 korun, což je rozhodně méně než hodinová mzda většiny občanů. Tuhle reformu sice neobhajuji, ovšem též si nemyslím,že zrovna ona bude příčinou, proč někdo umírá hlady.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Hamster »

Jab píše:Tuhle reformu sice neobhajuji, ovšem též si nemyslím,že zrovna ona bude příčinou, proč někdo umírá hlady.
Samozřejmě. Pokud by někdo měl tak málo, že by musel volit, tak si raději koupí jídlo, než aby platil za doktory. 8-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Samozřejmě. Pokud by někdo měl tak málo, že by musel volit, tak si raději koupí jídlo, než aby platil za doktory. 8-)
Nicméně k tomu doktorovi můžeš jít i bez peněz. Jelikož on je může žádat až po vyšetření. A až je po tobě bude vymáhat, tak můžeš odkázat na probíhající šetření ústavního soudu...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Hamster »

Jab píše:A až je po tobě bude vymáhat, tak můžeš odkázat na probíhající šetření ústavního soudu...
Nebo použít dýmovnici. Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tato vláda se nestará a nebude starat jestli má kdo kde bydlet nebo jak zaplatí složenky. Staví na tom že každý sám za sebe, svobodně a bez toho že by měla jakokoliv potřebu někomu pomáhat.

Vy co jste studenti dnes máte kliku- budou změny.

http://www.novinky.cz/clanek/130293-top ... vlady.html a aby to nebylo tak úplně dokonalé tak si vemte jak se mentalita studentů projevuje v jejich názorech.

http://www.novinky.cz/clanek/130365-stu ... rocne.html. Nejlepší na tom je, že to řeknou studenti kterých se to netýká. Než to dojde do stadia reality, tak budou mít studia za sebou a bude to problém těch co přijdou po nich.

Na to si zase stěžuji já. Připadne mi to nefér. na druhou stranu můj problém to není a a pokud bude studovat Neferit, zvládnu to.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-obdivuji své rodiče, že mně i mým sourozencům dokázali umožnit studovat školy, jež jsme chtěli (mně i sestře mimo bydliště, bráchovi a nejmladší v místě bydliště) a to jen s tátova invalidního důchodů (po úrazu v práci) a přídavků...
- asi bych chtěla věřit, že to dokážu taky a pak bude líp (jo, na chleba se sádlem mi možná zbyde :-| )

-tuhle vládu to ovšem nebolí (a ty následující to trápit přestane nejspíš hned po nástupu)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- ach jo....netušila jsem, jak těžké je koupit si šaty na ples :eh: (když nemáte výšku 180 cm a váhu 5o kg... :-? :cry: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Neferit Sr. »

Přijeď do Prostějva, města módy. Tady se zadaří každému. Ale u nás to řešíme švadlenou. Je to rychlejší, máme co potřebujeme a není to o moc dražší než přímou volbou.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Vallun »

Stěžuji si na zdejší líné Sigilany :twisted:

člověk se píše s povídkou, dá jí do Lazovky ale oni jí nečtou...nebo i čtou, ale ani slova nenapíšou... :cry:

P.S. a taky si stěžuji na chybu editoru....

EDIT: Jab díky, mne to fakt nešlo:(
Naposledy upravil(a) Vallun dne 13.1.2008 20:25, celkem upraveno 2 x.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stíž�sti na vše�no II

Příspěvek od Jab »

Vallun: Editováno allmighty adminem. Akorá�tedy nevím�co jsi myslel těmi slovy uprostřed �ili sem to needitoval). Btw jistě vás potěší, že Opera �ikd� tyhle potíže neměla. ;���

P.S. Tak už je má, nakazil jsem se od tebe!
Pro pobavení to tu nechávám... :mrgreen:

P.P.S. Zdá se, že by to edit u mě řešil... :think: Btw editoval jsem nějaké ty čárky, ať je alespoň poznat, co píšu...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Neferit »

Vallun píše:Stěžuji si na zdejší líné Sigilany :twisted:

člověk se píše s povídkou, dá jí do Lazovky ale oni jí nečtou...nebo i čtou, ale ani slova nenapíšou... :cry:
To není jenom tady na Sigilu :lol: Mě to pravidelně vyvádí z klidu hlavně na fanfiction.net. Když tam vidím ty statistiky, tak by to se mnou kolikrát švihlo :-?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Zakat »

Stěžuji si na nakladatelství Fantom Print. Místo aby na nás pořádně navalili jedinou pořádnou sérii, kterou vydávají - Forgotten Realms - tak z ní letos vydají jen 3 Drizzty. A raději nachystají nebohému čtenáři podprůměrné Diablo, tragický Dragonrealm, neuvěřitelně přeceňovanou šílenost jménem Dragonlance a mnoho dalších hrůz typu Starcraft a Warcraft.

PS: Vím, že mě za tento příspěvek fanoušci Dragonlance upálí, ale bude to čestná smrt za dobrý vkus!
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“