Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature: Tak ne, ve skutečnosti je to 2,48 : 1. Jinak pro zájemce je více informací o téhle Masters of Cinema edici Kaidanu zde. Cena: +/- 15 liber.

A mnohem raději budu v TV koukat na 2,35 : 1, než na ořezy originálního 2:35 : 1 na polovinu, jak je tomu dnes. Vlastně proti tomuto poměru zobrazení nemohu říct křivého slova, miluji ho. :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: Ano, kdo by nemiloval to, jak "efektivně" využívá tohle AR plochy monitoru/televize/projektoru :roll:

Počítám, že pro některé producenty je monitor budoucnosti tohle:
________________
|_______________|

Neříkám, že mi tohle AR nějak pije krev, ale nadšením z něj tedy nesrším. 16:9 je prostě 16:9 (mluvím samozřejmě o nativním AR a u nových filmů, žádné ořezy nebo panscan - u těch starých se toho už asi moc vymyslet nedá, obzvlášť pokud to bylo kamerováno striktně v tom blbém poměru stran), komu se to nelíbí (a potajmu touží po 3:1), ať táhne publikovat na VHS a neotravuje běžné konzumenty elektroniky :mrgreen:
Ajantis píše:Úžasné, TOHLE je internetový obchod s kvalitním servisem!
Jediná škoda, že k nám dodává pouze filmy, knihy a hudbu :roll: Pokud se pletu (a DOUFÁM, že se pletu), tak budu jen rád...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit »

Jab píše:Moongaze se vrátil? :shock:
To téma na BWL nemohu najít, hoď mi sím link.
No jasně - sama jsem na to koukala jak péro z divanu, když jsem viděla téma "I'm Moongaze". Teď se nám jmenuje Insignificant Puppet, viděla jsem ho zatím hlavně na BWL a pak na SHS. Nicméně na příslušné téma link hodit nemůžu, páč to Baronius smazal ;-) Vlastně se ani nedivím - když jsem sledovala tu vlnu urážek a flambování, tak se to podle mě ani jinak nedalo zvládnout :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Lerek »

Dnes ráno jsme při cestě do školy autem měli nehodu, řídil můj kamarád a jeho škodárna 120 se roztočila na náledí ve 30 km/h do děsivých hodin a skončili jsme v příkopě. Nikomu se nic nestalo a já si o to víc vážím svého života. Mám dobrou náladu, že jsem stále živý a vím, že nikdy nebudu šetřit na věcech, které mi můžou zachránit život.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Firkraag »

No jo 120ka.. :mrgreen: Staci blbe podradit a uz se tocis :lol:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Měl jsi štěstí? Asi ani ne. Ve třicítce se snad ani nemá co stát. Ale na druhou stranu člověk nikdy neví a tak si aspoň připomene že nic nikdo nemá jisté.
Já jsem se za volantem vylekal až k infarktu když jsem zastavil pět metrů za kamionem a tan debil najednou začal couvat, najel na mě a začal mi drtit auto a tlačil mě pozpátku. Jel rychlostí asi tak 5 kiláků ale na ten strach a následnou vděčnost že se mi mimo leknutí nic nestalo nikdy nezapomenu.

Važme si všech karambolů které se nám stanou a poučí nás.

Jinak pro Firkraag-a 120-cítka se do smyku až tak lehko nedostane a pokud ano tak ji zněj lehce vyvedeš.Ale to patří jinam.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Vlasák »

Ajantis píše:Úžasné, TOHLE je internetový obchod s kvalitním servisem!
jj, s Amazonem mám každou další objednávkou čím dál pevnější zkušenosti, že si můžu jenom spokojeně frfňat... Sice yenn a jeho Nausika vědí své, ale jinak paráda - na věci, které tam jsou k sehnání, jsem zcela rezignoval s českými netovými obchody. Poškozené obaly ještě po cestě mění za nepoškozené, dobrý servis :-P Akorát zrovna posledně odbavili věc taky předčasně, že jsem tam ani nestihl dopřipojit knížku, nad kterou jsem ještě váhal :mrgreen: Ačkoliv s audio3.cz mám zkušenosti taky celkem dobré :-)


Jinak mám paradoxně celkem dobrou náladu ze své včerejší snookerové prohry - tedy ne přímo z prohry, ale z toho zápasu :mrgreen: Hrál jsem s Britem, takže s člověkem pocházejícím z kolébky této hry, a bylo to vidět - skoro pořád hrál on :mrgreen: Ale díky tomu to zase byl na pohled pěkný zápas a velmi zajímavá podívaná, kolik toho dokáže nahrát :-D Takže z pozice "hrajícího diváka" to byl povedený zážitek :-D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Lerek »

Neferit Sr. píše:Měl jsi štěstí? Asi ani ne.
Spíš ano, vzhledem k tomu, že jsme dělali ty hodiny i přes protisměr, kde přesně v tom místě řidiči právě v protisměru začínají brzdit před ostrou zatáčkou a většina jich tam jezdí dost rychle. Hodnotím to tedy tak, že to ráno mi bylo přáno přežít - ať už od Boha nebo šťastné náhody.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ať to bylo jak chtělo je dobře že jste Ty i Tví prátelé v pořádku. To jediné se počítá a platí. Ostatní je folklor. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Illuminating »

Dnes mám dobrou náladu.
Dnešní den je podivně úspěšnej.

Jako kdybych dnes byl vstřícnější a veselejší než normálně.
Takovej krásnej pocit téměř zničeho, až se začínám bát, že to přestane.

A to jsem vážení nepil ani nebral drogy. :-)

Stává se vám tohle občas taky?
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Landor »

SlipKnoT: Vynechal jsi svou denní dávku, mozek prostě na to není zvyklý. Neboj, to přejde. :shhh:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Neferit Sr. »

Pokud se i stane, tak vždy přemýšlímco je špatně. Hlavně pracovně nemám rád moc dobrých zpráv.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vlasák »

SlipKnoT píše:Dnes mám dobrou náladu.
Dnešní den je podivně úspěšnej.

Jako kdybych dnes byl vstřícnější a veselejší než normálně.
Takovej krásnej pocit téměř zničeho, až se začínám bát, že to přestane.

A to jsem vážení nepil ani nebral drogy. :-)

Stává se vám tohle občas taky?
Denodenně :-D

Pokud nejsem veselý, vstřícný, piju nebo beru drogy, tak to je teprve něco právě špatně :mrgreen: :-D
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Morty »

Dnes som si kupil novu klavesnicu(na staru sa mi vylial poldecak a ked som ju chcel vycistit osusit, atd, tak proste nesla voebc), spravil PC(error 22 + odinstaloval som linux) a celkovo, dnesok sa vydaril :)

a ak to Vlasak mysli vazne, tak to u man ej to tiez tak :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Illuminating »

Vlasák píše:
SlipKnoT píše:Dnes mám dobrou náladu.
Dnešní den je podivně úspěšnej.

Jako kdybych dnes byl vstřícnější a veselejší než normálně.
Takovej krásnej pocit téměř zničeho, až se začínám bát, že to přestane.

A to jsem vážení nepil ani nebral drogy. :-)

Stává se vám tohle občas taky?
Denodenně :-D

Pokud nejsem veselý, vstřícný, piju nebo beru drogy, tak to je teprve něco právě špatně :mrgreen: :-D
Tak to máš dobrý. :)
U mně je to naopak. :-(
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“