Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Morty »

Ajantis: ja na podobné prehliadky chodím celkom často, takže na tie rúrky som si celkom zvykol :-D Najčastejšie mi dávajú takú tiež asi 15-20cm dlhu, a asi 5mm hrubu rúrku, nakonci je nejaké svetielko či čo :mrgreen: Potom je aj taká tenučká, na konci má vatu a v nose to máš aj 10 minút a sedíš pred tým Soluxom, alebo ako sa to volá :-P

BTW, pre info tých čo to ešte nemali, tak vám to dávajú do nosa kolmo na tvár, čiže nie dohora do mozgu ale kolmo až niekde ku mieche :mrgreen: :twisted:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Morty: Ano, absolvoval jsem přesně to, co popisuješ. Všechno. A bylo to jedno z nejnepříjemnějších vyšetření, co pamatuji. :wall:
Já běžně upřednostňuji odběry krve, na ty chodím velmi často z různých, na fantasii bohatých důvodů. :-P
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Morty »

Ale mne sa to začalo páčiť... Navyše po tom soluxe s paličkami v nose som mal tak čistý nos ako nikdy :-) Dokonca sestrička na obvodnom pvoedala, že už tam dlho nebola, že si musí dať tiež také spraviť...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Vyšetření dutin je ULTRAMEGAZLO! :silenced:

A stěžuji si na hmyz (tohle by pakomár? dnes už třetí :sick: ještě, že tu jsou lidé, kteří to umí zneškodnit, jinak spím na podlaze v kuchyni), co mi pořád leze do pokoje. Bojim, hnus je to. :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od AlieN »

Podobně hloubkové vyšetření mi nikdy nedělali, jen když mi v jednu dobu často tekla krev z nosu tak mi do něj pustili elektrošoky... a pak tekla týden prakticky v kuse.
Co se týče regulačních poplatků - už se mi stalo i to že na mě při běžné kontrole sestřička zapomněla - jen mi vrazila do ruky lístek o zaplacení a poslala mě dál.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

AlieN píše:... jen když mi v jednu dobu často tekla krev z nosu tak mi do něj pustili elektrošoky... a pak tekla týden prakticky v kuse.
Vzpomněl jsem si na "elektroléčbu" z Přeletu nad kukaččím hnízdem. :anxious: Pravím NIKDY!

A jak jsem zjistil, už mě v únoru nezákonně odbavili i na preventivní prohlídce u zubaře (žádný zákrok mi nedělali, jen preventivní prohlídka). :-)
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tho0or »

Ajantis píše:
A jak jsem zjistil, už mě v únoru nezákonně odbavili i na preventivní prohlídce u zubaře (žádný zákrok mi nedělali, jen preventivní prohlídka). :-)
To tě neobrali, jako bezplatná preventivní prohlídka se bere druhá v kalendářním roce s půlročním odstupem od první... Alespoň tak to stálo v nějakém výcucu z toho zákona co sem čet...
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tho0or: :?:
VZP.cz píše:Q: Je pravda, že za preventivní prohlídky nemusím platit poplatek? Jak často a na jaké prohlídky mám nárok?
A: Ano, poplatek 30 Kč se při absolvování preventivní prohlídky neplatí. Preventivní prohlídky se liší pro jednotlivé skupiny pacientů:
u stomatologa je preventivní prohlídka u dospělých jedenkrát ročně.
Logickou úvahou vyvozuji, že při jedné (té první) preventivní prohlídce - pokud se neuskuteční nějaký zákrok nad její rámec - v roce neplatím regulační poplatek.
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tho0or »

Ajantis: Já sem u zubařky na prevenci 1x za půl roku, tzn. 2x za rok i když dospělí(aspoň podle zákonů) sem už delší dobu.... Při mojí první letošní návštěvě si řekla o 30,-Kč, ale prohlídla mě a objednala na jindy a to už sem platit nemusel, když sem byl na domluvenym termínu, domluvili sme další a zase sem platit nemusel, protože se prej za předem domluvenej zákrok neplatí... tak nevim, kde je zakopanej pes....
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Javor »

Nikdy jsem nevěřil těm řečem o tom, jak někoho začala bolet z čtení hlava. Pět minut se ale hrabu v nabídkách různých studentských kont a připadám si, jako bych včera pil čistý líh.

Navíc mi přestalo fungovat č.
Feed your head
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-tak, mám letos po dovolené (v práci je to stejně na ... jako před dovčou :wall: ), holka se z tábora vrátila s cizíma botama (místo svých fungl nových :wall: ) a za týden začne zase škola :wall: ...ach jo :eh:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Illuminating »

Sirine) holka se vrítila z tábora s cizíma botama?
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

SlipKnoT píše:Sirine) holka se vrítila z tábora s cizíma botama?
- neuvěřitelné, že? obuty je měla jen jednou...a zjistili jsme to až na Slovensku, když jsme chtěly vyrazit i za nehezkého počasí do lesa :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Illuminating »

Jestli si donesla něco ve stylu Steelek, tak je to v pohodě. .)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Hamster »

slipknot: No to nevím, vzhledem k tomu, že steely jsou pravděpodobně nejhorší glády na trhu. (Ano, tímto si na ně stěžuji. Jsou to šmejdy. Doufám, že ta reklamace něco vyřeší.)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“