Film: Příjemná překvapení

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

jo a ted jsem si jeste vzpomnel: Nesvatbovi - rikal jsem si co to bude za kravovinu a nakonec mne ten film uplne dostal, porad jsem se tlemil
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Mě velké překvapení také přivodilo Scary Movie 3 - po nic moc jedničce a dementní dvojce přišel hodně vtipný film.Není to sice zlatý věk parodie, ale při tom parodickém suchu potěší.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

zatím Wallace a Gromit - Prokletí králíkodlaka : viděla jsem všechno předešlé, ale před shlédnutím jsem četla pár negativních ohlasů, ale film mě fakt nadchnul. Výborně jsem se bavila. Hlavně Gromit nemá chybu. Pes, co je chytřejší než jeho pán. :-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Interstate 60 - před pissem jsem o něm nikdy neslyšel a byl jsem velmi příjemně překvapen :-)
Butterfly Effect - více než rok se mi tenhle skvělý film válel na disku, než jsem se na něj uráčil podívat :wall: :doh:
Společenstvo Prstenu - stejně jako Yenn jsem o Pánu Prstenů předtím skoro nic nevěděl a tímhle filmem jsem byl přímo nadšen

A nedávno také Running Scared - od Paula Walkera (hezoun z Fast and Furious) jsem opravdu nečekal nekompromisně Rkový film
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“