Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

SlipKnoT píše:Jestli si donesla něco ve stylu Steelek, tak je to v pohodě. .)[/[uote]
-ne, ne, zvolili s tatínkem osvědčenou značku (stejnou jako posledních skoro pět let -třetí v řadě) "Duras Klondy Kid Comfortex" a boty, co si dovezla byly ty samé - jen jeté tak pět let - podrážky totálně na šrot :evil: a rodiče toho druhého děcka prozatím nic, vedoucí z tábora je na dovolené - prostě mě asi švihne

-poučení i pro nás to ovšem je :wall: (jen nevím, idealisticky si říkám, že se boty vrátí a dané dítě nebo rodiče nejsou lumpi, ale realisticky? drahá sranda... neb jak naučit své dítě to samé?) :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Illuminating »

Naučit své dítě to samý? To snad radši ani ne. .)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- někdo by řekl - dobrý obchod - místo svých starých šmejdů ty krásně nové... a le po takovém učiteli by se museli ohlédnout jinde (mě to nikdo nenaučil) :think:

-hm, není to lehké vidět, jak někteří lidi s něčím takovým problém nemají :-? (tím spíš, že tohle byl tábor, ze kterého se vrátila nadšená, povedlo se jí neudělat ani jedinou krysu, necvaknout se a postavit na hlavu pravidla o háččích :-))
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Stěžuji si na úděsný systém, který mi hází klacky pod nohy v případě dvouoborového studia.
Pokud studium sám ukončím (tzn. nepřeruším), tak se mi odečte z maximální neplacené doby studia navazujícího magisterského (3 roky). A pokud studuji dva obory najednou a jeden ukončím třebas o rok dříve (řekněme po dvou letech) tak za poslední rok druhého oboru platím (tzn. vyplatí se dokončovat studium obou navazujícíh magistrů zároveň). Neskutečná volovina. :applause:

Trhněte si, budu studovat jen jednoho magistra. Ač na tom druhém byly o dost hezčí holky. :-(
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Po roce a půl jsem byl opět konfrontován se zlořečeným Steamem, resp. nutností registrace přes něj, rozhodl jsem si totiž zahrát Portal. A stejně jako se mi kvůli němu před 3 lety nepovedlo (ani na jednom z mých PC) rozjet Half Life 2, nepovedlo se mi ani tentokrát rozjet Portal (opět ani na jednom z mých PC a pokaždé navíc kvůli jinému problému). Nemám tušení proč, Steam jako obvykle odpovědi neposkytuje, prostě to nejde a šmitec. Hry spřažené se Steamem už NAVŽDY JEN KRÁST :!:

Každopádně už je to druhá hra od EA, která mi v září nefunguje, takže si opět pořádně popovídám s technickou podporou. :roll: Pikantní je, že nikde na obalu hry ani v manuálu není o technické podpoře a dokonce ani o tom, že hru distribuuje EA a měl by se člověk obrátit na ně, zmínka. Tuto informaci jsem si musel vydobýt na Megahrách.

EDIT: Tak informace, kterou jsem dostal na Megahrách, byla mylná - technická podpora pro produkty Valve v ČR neexistuje. Takže si ten Portal opravdu raději ukradnu a bude to bez problémů.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cozzinnni »

Stěžuji si na výrobce šunkových baget. Jednu jsem snědl a o tři dny později mi to v břiše udělalo marast takovýho rozměru, že jsem týden jen blil a blil, pak byl tři dny na kapačkách kvůli dehydrataci, týden ve špitále, další kapačky a vyhlídka na dva týdny doma na antibiotikách s průjmem. Už nevezmu bagetu do úst :evil:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od sevencreature »

Jaký výrobce?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Duke
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 4.8.2006 16:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Duke »

Tři dny po snědení? Myslím si, že to by z tvého těla, natožpak z žaludku, byla ta bageta dávno pryč a viníkem bude něco jiného.
Er det ikke sådan, at enten har man en samling, eller en forskning? Videnskaben, professor Bondo. Videnskaben.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Morty »

Duke: tiež mám taký názor :mrgreen:

A ja sa sťažujem na to, že v tejto téme mam skoro 50 príspevkov, čo znamená, že je to moja najaktívnejšia téma :-x

Ale inak sa sťažujem na moju drahú polovičku :-D To, že si ju chcem zobrať stále trvá, ale dokáže ma niekedy fakt fest nas*ať :mrgreen: Budovanie vzťahu niekedy stojí nervy, farbu vlasov(asi ošediviem) a kopec kopec času... A na to sa sťažujem najviac... Svoj volný čas nedávam na koníčky, ale naňu... Ledva stíham do práce a do školy :-P

Ale musím uznať, že tým ako ma miluje mi to vynahrádza... Aspoň zatiaľ... :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od scorpioo »

2 Morty: Sme natom presne rovnako, čo sa partnerky týka :-) Len ja mám ten rozdiel, že nechodím do školy 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cozzinnni »

Duke: Jasně, zní to divně, ale bageta patří mezi hlavní podezřelé, což říkal i doktor v nemocnici.

7c: Pokud nežiješ v Karlovarském kraji, asi tě to neohrozí, je to nějaký regionální výrobce (takové ty šunkové bagety v igelitu prodávané ve školních bufetech)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Minsc »

smrdí mi nohy...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cesare »

Nesnáším, když se do celouniverzitní počítačový pracovny lidi serou po dvojicích a po skupinkách. Takhle po nocích bejvaj ty smečky děsně akční, vyrušujou, pruděj a jsou hlučný - strašně bych ocenila, kdyby se všichni posadili na prdel a dojmy si vyměňovali po ICQ, hovada. :evil:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Minsc »

ÁÁÁÁÁ! Pomoc! Právě si dělám krátkou přestávku v učení se genetiky a nevím, co si počít! Nenávidím genetiku, to bez toho nelze žít či co?
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Geralt »

Stěžuju si, že... Amazon je plný úžasných knížek, o kterých si tady můžu nechat jenom zdát.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“